Zmiana ceny na złotówki  u góry w prawym rogu!  Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

  • -13%
Chem OG  Feminizowane (Female Seeds)
  • Chem OG  Feminizowane (Female Seeds)

Chem OG Feminizowane (Female Seeds)

7,05 € Zniżka 13%
8,10 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Ta ekscytująca amerykańska odmiana OG powstała w wyniku krzyżowania matki OG Kush z bardzo silnym oryginalnym ojcem Chemdawga. Jest silną, odporną i wytrzymałą rośliną. Dzięki swoim genom rośliny prezentują pąki typu OG Kush, bardzo gęste i pop-kukurydzowe.

Jest rośliną bardzo produktywną, o liściach jasnozielonych (z różnymi fenotypami, które mają żółtawozielone liście) i żywymi zielonymi pąkami. Te pąki są obficie pokryte pomarańczowymi słupkami, co nadaje roślinie piękny i atrakcyjny wygląd. Oprócz pomarańczowych słupków pąki mają bardzo widoczną warstwę kryształów.

W końcowych etapach należy utrzymywać niską wilgotność, aby zapobiec pleśni. Jest wszechstronną rośliną i dobrze reaguje na stres i wszelkie błędy w uprawie. SOG jest wysoce zalecaną metodą.

Dym jest gładki i delikatny, zachwyca intensywną kombinacją smaków. Można wyraźnie odróżnić przyjemne nuty cytryny, sosny, ziemi i drzewnego smaku. To dzięki jego genezie OG Kush, a dzięki ojcu Chemdawg nadaje temu szczepowi charakterystyczny, wyraźny kwaśny smak z tym typowym smakiem oleju napędowego / paliwa.

Efekt jest intensywny, długotrwały i łączy dwa różne, ale zrównoważone wzloty. Początkowo podnoszące i stymulujące , które następnie rozwijają się w bardziej indyjski efekt, wywołując bardziej uspokajający efekt. Mimo, że nie jest to kompletny kanapowiec , wciąż pomaga ci się zrelaksować i złagodzić stres.


Linia genetyczna: OG Kush x Chemdawg
Kryty czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Zbiory na zewnątrz: Tak. Zobacz mapę odpowiednich stref zewnętrznych na świecie i odpowiadających im okresów zbiorów
Wysokość: Indoor: 80-110 cm | Na zewnątrz: 1,5-2,5m
Wydajność: Wewnątrz: 500-600 g / m² | Na zewnątrz: 600-1200 g / roślinę
Wydajność: gładki i delikatny zapach, intensywna kombinacja smaku: kwaśna cytryna, sosna i ziemia z ostrym smakiem oleju napędowego / paliwa.
Efekt: intensywny i długotrwały, łączy podnoszącą i stymulującą wysokość z bardziej uspokajającym efektem Indica
0 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
600g+/-
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%