Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

NASIONA KONOPI SĄ LEGALNE.

Handel nasionami marihuany oraz ich posiadanie jest całkowicie legalne w Polsce, jak i w większości krajów Unii Europejskiej. Podobnie jak na całej reszcie tej planety. Konopie, ich nasiona oraz Kolekcjonerzy, znajdą się w absolutnie każdym zakątku na Ziemi. I to jest piękne.

Zgodnie z konwencją wiedeńską z 1961 roku, nasiona konopi nie zaliczają się do środków odurzających. Nie zawierają one żadnych substancji psychoaktywnych, i co za tym idzie, nie są traktowane jako narkotyk w rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Jeżeli mieszkasz w Polsce możesz kolekcjonować nasiona w dowolnej ilości, możesz mieć ich pełne szuflady, mozaiki na ścianie, pełne worki w spiżarni.. i wszystko będzie legalne i zgodne z prawem, dopóki z żadnego z nich nie wyskoczy kiełek.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Polski, nie wolno Ci uprawiać roślin konopi, nie wolno Ci ich kiełkować, ani nawet w żaden sposób przygotowywać do uprawy. Każde z tych czynności jest już łamaniem prawa.

Gnomes Garden w żaden sposób nie zachęca, ani nie popiera łamania prawa. Na terenie Polski, oraz innych krajów, gdzie uprawa roślin konopi jest nielegalna, wysyłamy zakupione nasiona WYŁĄCZNIE w celach kolekcjonerskich. Każdy Klient dokonujący u nas zakupów, zobowiązany jest używać ich wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kraju w którym się znajduje.