Drodzy Kolekcjonerzy.

Nasz sklep od wielu lat znany jest i ceniony w kręgach kolekcjonerów konopnych, za szybką, zawsze bezproblemową, kulturalną obsługę.

Nasze gratisy są zawsze świeżutkie i posiadają 100% kiełkowalności.

Co tydzień ugościmy Cię nowymi promocjami!

Za każde wydane 50 zł (Koszt wysyłki nie wlicza się w koszt zamówienia, darmowe przesyłki zawsze dla kwoty od 500 złotych), otrzymasz 1 pełnowartościowe, feminizowane nasiono świetnej marihuany – zawsze!

Nasz sklep tworzą ludzie z konopnym powołaniem, pełni pasji i szacunku dla tej wyjątkowej rośliny. Cenimy jej wartości, ponad wszelkie inne ziółko 😉.

Gnomes Garden od lat jest w ścisłej czołówce najniższych cen nasion konopi indyjskiej. Opinie, które znajdziesz w zakładce na dole strony, mówią same za siebie – niezawodność i praktycznie stuprocentowa kiełkowalność, to nasze synonimy.

Nasze nasiona przez cały rok przechowywane są w lodówkach, co gwarantuje najwyższą jakość, świeżość i niezawodność towaru, który u nas kupujesz.

Asortyment, w jakim, Znajdziesz u nas wszystko! Nasiona Pełnosezonowe, Automatyczne, Fast Version, Odmiany typowo Medyczne, Sativy, Indyjki, nasiona Feminizowane, oraz Regularne. Znajdziesz roślinkę o dokładnie takim wzroście, zapachu i właściwościach, jakiej szukasz. Wrazie wątpliwości pisz do nas, chętnie Ci pomożemy!

ZNOWU ZASZALEJMY Z GRATISAMI!

ODMIANY TYGODNIA ZA 7 ZŁOTYCH:

Odmiana Sezonowa Indoor

Bruce Banner

Odmiana Sezonowa Indoor Fast

fast sour dfg f1

Odmiana Automatyczna

AUTO SOUR LILAC DIESEL

NOWE ODMIANY GNOMES SEEDS:

 

Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy kolekcjonersko !

________________________________________________________________________

Pamiętaj, że mieszkając w Polsce, lub w innym kraju, gdzie rząd bezczelnie uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym, co Ci wolno sadzić a co nie, z wachlarza roślin  matki natury, to niestety, ale nasionka możesz kupić jedynie w celach kolekcjonerskich. ***** ***.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie jest wykorzystywane do celów takich jak, analiza/pomiary statystyczne, spersonalizowanie reklam,Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej.