Drogi Kolekcjonerze!

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie trafiło do Ciebie jak najszybciej i jak najbezpieczniej.

Robimy to od lat,  zaś stali klienci oraz ciągły nabór nowych, są najlepszym potwierdzeniem, że robimy to dobrze.

W naszym sklepie obowiązują dwa terminy dostawy, w zależności od dostępności zamówionego przez Ciebie towaru.

W przypadku wszystkich nasion dostępnych w naszej lodówce (a troszkę ich mamy, systematycznie wrzucamy zdjęcia rzeczywistych, dostępnych od ręki nasion) - wtedy Twoja przesyłka zostanie wysłana do Ciebie w przeciągu 1 - 2 dni roboczych.

Jeżeli w złożonym zamówieniu będą nasionka, których aktualnie nie mamy na stanach magazynowych, wtedy musimy je dla Ciebie zamówić z hurtowni, zaś czas wysłania przesyłki  wydłuży się do 3-4 dni roboczych.

Wyskocz do kina, zleci moment ;)

Paczuszki nadawane są z magazynu z Polski.

DOSTĘPNE OPCJE DOSTAWY:InPost - Paczkomat (Jak to działa?)
InPost  - Kurier/pobranie
InPost - Paczkomat POBRANIE*

Dostawa kurierem  dpd ,gls dhl prosżę dzwonić

Podczas składania zamówienia na paczkomat, PAMIĘTAJ  proszę podać numer paczkomatu  w komentarzu.
Tu, na stronie InPost znajdziesz swój paczkomat: SZUKAJ PACZKOMATU

* POBRANIE nie jest niestety opcją dla każdego. Możesz złożyć zamówienie z opcją za pobraniem, ale zamówienie przyjmiemy do realizacji dopiero po kontakcie telefonicznym, dlatego składając takie zamówienie, musisz zostawić nam do siebie działający kontakt.

Każdy zarejestrowany Klient może zamawiać z opcją dostawy za pobraniem, jeżeli złożył już wcześniej przynajmniej jedno zamówienie, niekoniecznie pobranie.

Pamiętaj, że zarejestrowane konto to także inne korzyści - punkty lojalnościowe, newsletter z aktualnymi promocjami, specjalne rabaty i akcje promocyjne skierowane dla naszych stałych klientów.

Do zobaczenia w koszyku! ;)
Product added to wishlist
Product added to compare.

Auf dieser Website nutzen wir Cookies und ähnliche Funktionen, um Informationen über Endgeräte und personenbezogene Daten zu verarbeiten. Die Verarbeitung erfolgt für Zwecke wie statistische Analysen/Messungen, personalisierte Werbung. Diese Einwilligung ist freiwillig und für die Nutzung unserer Website nicht erforderlich.