Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Skunk 1 Feminizowane (White Label Seeds)

15,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Oto odmiana, która zmieniła oblicze kultury konopi na całym świecie i w dalszym ciągu zadziwia miłośników trawki, chociaż od jej premiery minęło ponad ćwierć wieku!
Pierwsze hybrydy Skunk stanowiły połączenie tradycyjnych odmian z Ameryki Środkowej i Południowej, Afganistanu i Tajlandii. Poprzez całe pokolenia intensywnej selekcji i krzyżowania wstecznego otrzymano najlepsze egzemplarze Skunk, których cechy następnie ustabilizowano, aż powstała pierwsza prawdziwa hodowlana hybryda indiki i sativy, czyli klasyczna Skunk #1 o dominujących cechach konopi indyjskiej.

Moc odmian z tej gałęzi drzewa genealogicznego konopi jest tak znana, że często słowo „skunk” służy jako określenie każdego gatunku mocnej ganji. Wśród hodowców Skunk #1 uchodzi za wzór jednolitości i pewności zbiorów, zaś jej niezmienny genotyp posłużył już setki razy jako podstawa do produkcji nowoczesnych odmian hybrydowych.

Potężne działanie oraz bogate zbiory Skunk#1 stanowią przykład przysłowiowej niemal żywotności prawdziwej hybrydy. Pod względem wzrostu, kwitnienia oraz wyglądu najbardziej przypomina konopie indyjskie, jednak osiąga nieznacznie większą wysokość w fazie kwitnienia niż czysta indica. Głęboka zieleń liści, ostro kontrastująca z limonowymi wierzchołkami, to ślad po jej afgańskich przodkach. 

Skunk #1 kwitnie niezmiernie szybko, a jej wytrzymałe łodygi i gałęzie z łatwością utrzymują ciężki, obfity zbiór. Wąskie odstępy pomiędzy rozgałęzieniami błyskawicznie wypełniają się gęstymi, okrągłymi skupiskami kwiatów, które pod koniec okresu kwitnienia zbijają się w ogromne, ciężkie i dojrzałe pąki. W tym samym okresie liście nabierają wielu odcieni zieleni, ponieważ roślina zużywa wszystkie soki na tworzenie pąków i wydzielanie żywicy.

Pokrewieństwo Skunk #1 z sativą jest najbardziej widoczne w przepięknych kielichach okwiatu, długich, gęstych słupkach oraz w tym, jak pąki wystrzeliwują na wszystkie strony, gdy nadchodzi czas zbiorów. 
Również sativie Skunk #1 zawdzięcza cudowną moc i zadziwiające połączenie przeciwstawnych uczuć haju i odrętwienia.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
600g+/-
Przeznaczenie
Indoor