Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Sweet n Sour Feminizowane Indoor (Spliff Seeds)

5,80 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Przez kilka lat eksperymentowaliśmy z naszym Sweet 'n Sour aby przystosować go do uprawy Indoor, gdyż po prostu kochamy jego smak, aromat, plon i High. W rezultacie otrzymaliśmy odmianę o niesamowitym smaku nazywającą się, zgadliście, Sweet 'n Sour. Tworzy jeden główny kwiatostan otoczony kilkoma małymi. Odmiana ta ma dosyć otwartą budowę oraz jasno zielony kolor. Nie wymaga zbyt wysokich dawek nawozów. Bardzo ważne jest przepłukanie podłoża na tydzień przed zbiorami aby polepszyć smak i aromat. Polecana zarówno poczatkującym jak i doświadczonym rolnikom ze względu na to jak prosta jest w uprawie.

Jest to odmiana o przeważających genach Sativy, więc pierwsze oznaki kwitnienia pojawiają się po około 3 tygodniach fazy kwitnienia.Dwa do trzech tygodni wegetacji jest wystarczające.
Posiada pikantno-słodki aromat który jednak nie jest przesadnie intensywny. Posmak różni się między fenotypami od cytryny przez ananas do grejfruta. Po dłuższym curringu staje sie on jeszcze bardziej przyjemny.

Działa jak typowa "dzika", długokwitnąca Sativa. Daje mocny i długotrwały psychodeliczny efekt przypominający odmiany Haze.

Geny: Mexican Haze x Princess x Skunk no.1 x Hawaiian Sativa
80% Sativa / 20% Indica
Okres kwitnienia Indoor: 8 - 9 tygodni
Zbiory Outdoor: Listopad
Plon Indoor: 500g /m2

4 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor