Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Lemon Cream Kush Feminizowane (Spliff Seeds)
  • Lemon Cream Kush Feminizowane (Spliff Seeds)

Lemon Cream Kush Feminizowane (Spliff Seeds)

7,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Cytrynowy smaczek z dodatkiem słodkiego kush`a oraz aromatami ziołowymi. Odmiana wysoce medyczna, idealna na zwalczanie bólu. Działa lekko na ciało bardziej na umysł. Możliwa wysoka zawartość THC.

Z oryginalnych nasion odmiany Chitrali #1 pochodzącej z Pakistanu z doliny Hindu Kush uzyskaliśmy klona i skrzyżowaliśmy go z pyłkiem Skunk #1 . Rezultatem jest odmiana dominująca w geny indyjkowe z twardymi topami oblanymi żywicą. Poprzez selekcje i krzyżówki wsteczne uzyskaliśmy bardzo stabilną odmianę odporną na stres oraz z bardzo niewielkimi wariacjami pomiędzy poszczególnymi osobnikami. Wyglądem również przypomina indyjkę. Ta odmiana lubi się nieco wyciągnąc podczas ostatniej fazy kwitnienia.

Odmina medyczna przez długi czas bardzo lubiana i faworyzowana w Holandii dzięki odpowiednim poziomom CBD i THC. Idealnie nadaje się do łagodzenia bólu. Nie jest może najlepszym plonerem, ale zawsze wysokiej jakości oblany żywwicą plon. Świetnie nadaje się na SCROG. Zalecana długość fazy wegetatywnej to 2-3 tygodnie. Kwitnie 8 - 9 tygodni. Nadaję się uprawy pod gołym niebem w średnim klimacie (od środkowej Francji w dół ( na południe ;) ) ze zbiorem w okolicach października.

Smak i zapach sa cytrynowe, słodkie, kushowe. Smakowity kąsek ;) Pomimo dominujących cech indyjkowych jej działanie jest typowo sativkowe. ie ma jednak mowy o paranojach. Nadaje się do całodziennego spożywania.

Właściwości medyczne: bóle stawów, pleców oraz bóle manstruacyjne.

Charakterystyka: 70% Indica

Genotyp: Chitrali #1 (IBL) x Skunk no.1

Długość kwitnienia indoor: 8-9 tygodni

Wysokość: 100 - 120cm

Plon: 350 - 450 g/m2

Odmiana wysoce medyczna

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%