Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

  • -15%

AK Feminizowane (Spliff Seeds)

24,65 € Zniżka 15%
29,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

70% Indica. Genotyp: (Colombian Gold x Highland Thai x Mexican x Afghani #1) x NL Special. Zapach kadzidła i korzenny, słodki smak. Produkuje jednolite i stabilne rośliny,pełne zwartych i żywicznych pąków. Bodystoned wysoki z dobrym życiem głowy. Zawartość THC na wysokim poziomie.

AK jako matka skrzyżowana z naszym Northern Lights Specjal (90% Indica) przy masywnej produkcji kryształów, jet doskonałym partnerem, wpływającym na bardzo wysoką zawartość THC

Rezultatem jest nasza AK, w 70% Indica. Roślina gotowa do zbiorów w bardzo krótkim czasie. AK doskonale nadaje się na hydro, kokos lub gleby, idealna dla metody SOG. Bardzo odporna na pleśń, AK jest jedną z najbardziej stabilnych odmian jakie posiadamy w swojej ofercie.

Roślina jest bardzo łatwa w uprawie, praktycznie idioto-odporna, Dobrze znosi wyższe i niższe temperatury. AK nie wymaga dużej ilości składników odżywczych, za to potrzebuje trochę przestrzeni między poszczególnymi roślinami, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Okres wegetacji trwa od 3 do 4 tygodni.

możesz ciąć dolne pąki aby stworzyć jednen duży kwiat lub supercrop jeśli masz miejsce. AK jest wściekle szybko kwitnącą odmianą:)

Bardzo kompaktowe (zbite i twarde) kwiaty pokryte są czerwonymi włosami i dużą ilością krysztalów. Ostry, korzenny zapach przypominający noblewood.Smak jest ostry i słodki. AK jest jednya z najsilniejszych odmian znanych człowiekowi. Silne działanie narkotyczne z przyjemnym `buzowaniem` w głowie.

Lecznicze właściwości: PMS, bóle mięśni, bóle stawów, ból neuropatyczny, ms, bezsenność i depresję.

 Poziom trudości: łatwe

Detale:

Indoor

Kwitnięcie: 8 tygodni
Wysokość rośliny: 0.50-0.90m
Zbiory: 500 gr/m2

Outdoor:

Kwitnięcie: Wrzesień/Październik
Wysokość rośliny: 1.35m+
Zbiory: 1 kg/roślina (w klimacie tropikalnym)

2 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni lub krócej
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%