Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Auto Purple Gorilla Feminozowane  (Short Stuff Seedbank)
  • Auto Purple Gorilla Feminozowane  (Short Stuff Seedbank)

Auto Purple Gorilla Feminozowane (Short Stuff Seedbank)

8,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Auto Purple Gorilla od Short Stuff Seedbank to feminizowane automatycznie kwitnące konopie indyjskie, pochodzące z krzyżówki najpopularniejszych i najlepszych  odmian ich katalogu: Gorilla Glue # 4 x Auto OG Kush i Auto Purple Amnesia. Rezultatem jest niesamowicie łatwa w uprawie hybryda marihuany o niezwykłych efektach i nieporównywalnym smaku.

Przy tak dynamicznym rozwoju, nic dziwnego, że Auto Purple Gorilla jest tak produktywny. W rzeczywistości, jej duża główna cola i wiele małych otaczających kwiatów sprawiają, że roślina wygląda jak okrągły krzak pełen żywicznych pąków wołających o paliki. Żadne specjalne umiejętności nie są potrzebne, ale staraj się, aby mieć wystarczająco dużo miejsca i światła, aby dobrze się rozwijać. Ciekawostką jest, powiedzmy, że niektóre fenomy wykazują piękne fioletowe odcienie dzięki ich purpurowemu dziedzictwu.

Auto Purple Gorilla prezentuje bardzo intensywne smaki i aromaty cytrusów, z nutami ziemistymi i owocowymi. To, a także jej masywna produkcja trichomów, czyni ją doskonałą do opracowywania wysokiej jakości ekstraktów. Uderza tak mocno, że okazjonalni użytkownicy musza  być ostrożni .

Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
Sex Feminizowane automatyczne kwitnienie
Cross (Gorilla Glue # 4 x Auto OG Kush) Auto Purple Amnesia
Kompleksowy cykl życia 9-11 tygodni od kiełkowania
Wydajność 60-280 g / roślina
Wysokość 50-100 cm
THC 23%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 20-25%