Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Super Skunk Auto Feminizowane (Sensi Seeds)
  • Super Skunk Auto Feminizowane (Sensi Seeds)

Super Skunk Auto Feminizowane (Sensi Seeds)

21,98 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Feminizowany Super Skunk Automatic firmy Sensi Seeds to precyzyjna, wielostopniowa rekombinacja Skunk # 1 i starannie wyselekcjonowana roślina mieszańcowa Afghani (oryginalne rośliny rodzicielskie szczepu) z jedną z naszych najlepiej działających hybryd automatycznych. Rezultatem jest odmiana konopi, która zachowuje cechy, które sprawiły, że Super Skunk jest tak sławny i lubiany, i dodaje oczywiste zalety całkowicie kobiecych, automatycznie kwitnących roślin! Rośliny z nasion są silne, energiczne i całkowicie wybaczają drobne błędy w uprawie, które często są wytwarzane przez hodowców po raz pierwszy.

Jako automatycznie kwitnący konopie indyjskie, Super Skunk Automatic rozpoczyna kwitnienie we wcześniej ustalonym czasie - zwykle około trzech do pięciu tygodni po wyrośnięciu sadzonek z rosnącej pożywki. Początek kwitnienia nie zależy od liczby godzin świetlnych w ciągu dnia, choć naturalnie rośliny będą działały lepiej w dłuższym cyklu świetlnym (14-18 godzin dziennie) niż w krótkim. Po rozpoczęciu kwitnienia trwa siedem do dziewięciu tygodni, a Super Skunk Automatic nie powróci do wzrostu wegetatywnego nawet w nieregularnym fotoperiodzie.

Różne formy Super Skunk są często uprawiane w pomieszczeniach z oświetleniem, a także mogą rozkwitać na zewnątrz w ciepłym, umiarkowanym klimacie. Na zewnątrz, szczególnie w chłodniejsze lato, automatyczne kwitnienie Super Skunk Automatic pozwala skoordynować okres kwitnienia z najdłuższymi, najjaśniejszymi dniami lata. Dzięki temu jej pąki i żywica rozwijają się w słoneczne dni letniego lata, a nie w bardziej deszczowe dni jesieni.

Super Skunk Automatic produkuje pyszne, tłuste, pachnące pąki, które unoszą się w ponadwymiarowych kielichach i prawie kapią z żywicy!

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%