Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Skunk 1 Auto Feminizowane (Sensi Seeds)
  • Skunk 1 Auto Feminizowane (Sensi Seeds)

Skunk 1 Auto Feminizowane (Sensi Seeds)

18,97 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 15,18 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Skunk # 1 jest po prostu jednym z najważniejszych szczepów konopi, jakie kiedykolwiek stworzono. Jako jedna z pierwszych stabilizowanych hybryd Indica-Sativa, jej historia sięga co najmniej 30 lat. W tym czasie Skunk # 1 i jego niezliczeni potomkowie bezpośrednio dotknęli światową kulturę konopi indyjskich bardziej niż jakakolwiek inna odmiana.

Nasze nasiona Skunk # 1 są dostępne dla społeczeństwa przez większość tych trzydziestu lat i są z łatwością najbardziej popularną i szeroko stosowaną formą tego szczepu, co czyni Sensi Seeds 'Skunk # 1 ostateczną wersją ostatecznej hybrydy!

Niedawno feminizowana wersja tej odmiany została wydana z wielkim sukcesem, a teraz dostępna jest najnowsza udoskonalona wersja - feminizowana Skunk # 1 Automatic.

Szczepy Skunk są znane ze swojego bezproblemowego wzrostu, a dzięki stworzeniu całkowicie żeńskiej odmiany, która kwitnie we wcześniej ustalonym czasie, niezależnie od fotoperiodu, uprościliśmy ją jeszcze bardziej. Dla początkujących i doświadczonych hodowców Skunk # 1 Automatic jest jednym z najprostszych i najszybszych sposobów na produkcję marihuany leczniczej lub rekreacyjnej o wysokiej jakości!

Skunk # 1 Automatic znakomicie sprawdza się pod oświetleniem, a wiosną i latem może również rozkwitać w większości miejsc poniżej 45 ° N. W krótszym lub zimniejszym lecie kiełkowanie nasion automatycznie kwitnących może odbywać się w tak ustalonym czasie, że ich faza kwitnienia jest zsynchronizowana z najbardziej słonecznymi dniami czerwca lub lipca, a nie z chłodniejszymi dniami września, co pozwala im osiągnąć pełny potencjał.

Dojrzałe pąki Skunk # 1 Automatic są duże i gęste, błyszczące od gruczołów żywicznych bogatych w THC i całkowicie spełniające wysokie standardy swoich przodków. Ich smak i działanie powinny być znane większości miłośników konopi - pyszny słodko ostry smak, a następnie potężne zrównoważenie fizyczne i psychiczne!    Feminizowany szczep
    
Średnia wydajność
    
Umiarkowany / kontynentalny
    
Kompaktowa roślina
    
Krótki okres kwitnienia (60 - 65 dni)
    
35% Sativa / 65% Indica

"

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%