Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Northern Lights Automatic Feminizowane (Sensi Seeds)
  • Northern Lights Automatic Feminizowane (Sensi Seeds)

Northern Lights Automatic Feminizowane (Sensi Seeds)

22,91 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 18,33 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Northern Lights Automatic, legendarna Afghani Indica zadebiutowała jako feminizowany szczep automatycznie kwitnący! Bez potrzeby identyfikowania i eliminowania samców, bez potrzeby zmiany cykli oświetlenia w celu wywołania kwitnienia, nigdy nie było łatwiej wyhodować Northern Lights od Sensi Seeds!

Oryginalny genotyp Northern Lights słynie od dziesięcioleci jako źródło zmieniających się w branży szczepów takich jak NL # 1, NL # 2 i NL # 5, a także kluczowe hybrydy, takie jak NL 5x2, Shiva Skunk, Hash Plant, Srebrna Perła i Northern Lights # 5 x Haze. Northern Lights Automatic zostało wyhodowane z tej samej solidnej puli genowej, łączącej NL # 5 i NL # 2 z naszą najlepszą feminizowaną  autochwitnącą Indicą,  z rodzicami NL(chów wsobny)

Podobnie jak większość jej rodziny, Northern Lights Automatic uprawia się zazwyczaj w pomieszczeniach zamkniętych, pod oświetleniem, choć ten szczep może również świetnie nadawać się na zewnątrz w ciepłym, słonecznym klimacie śródziemnomorskim. Wewnątrz lub na zewnątrz, NL Automatic może przechodzić od kiełkowania do zbioru w zaledwie 11 tygodni!

Okres kwitnienia rozpoczyna się zazwyczaj od 20 do 30 dni po wylęgnięciu się sadzonek z gleby, niezależnie od fotoperiodu, a faza kwitnienia NL Auto jest zakończona w ciągu 50 do 60 dni. Hodowcy w pomieszczeniach, którzy dają więcej godzin światła dziennie (powiedzmy, 18 godzin zamiast 14) mogą zobaczyć, że cykl kwitnienia zakończył się nieco szybciej, ale różnica jest zazwyczaj znikoma. Northern Lights Automatycznie normalnie osiąga wysokość 60-90 cm w czasie żniw.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Niska
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%