Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Hindu Kush Feminizowane (Sensi Seeds)
  • Hindu Kush Feminizowane (Sensi Seeds)

Hindu Kush Feminizowane (Sensi Seeds)

6,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Hinduski Kush marki Sensi Seeds jest feminizowaną odmianą doskonałej jakości konopi, wykorzystywanej do rozwoju wielu hybryd Indica. Dzięki temu nowemu stworzeniu hodowcy na całym świecie będą mieli okazję cieszyć się jednym z najlepszych dostępnych na rynku Indyk. Powstały w paśmie górskim, znanym jako miejsce narodzin szczepów marihuany Indica, który przecina kraje Pakistanu, Indii i Afganistanu.

Hinduskie Kush zamienia się w średniej wielkości, kompaktowe i odporne rośliny konopi, które rosną dobrze i szybko, niezależnie od warunków pogodowych. Jej wrodzona siła umożliwia niedoświadczonym hodowcom uzyskanie wysokiej jakości plonów dużych, żywicznych pączków, nie poświęcając wiele czasu na jej wzrost.

Pomimo tego, że jej plony nie są szczególnie ciężkie, ze względu na jej niewielkie rozmiary, możliwe jest uzyskanie obfitych plonów, gdyby hodowano je odpowiednio przez hodowców z dużym doświadczeniem.

Zapach hinduskiego Kush jest wyraźnie podobny do Indiki, to znaczy cudownej mieszanki nut ziemnych, przypraw i drewna. Jej smak jest naprawdę wyjątkową i innowacyjną mieszanką anyżu i drzewa sandałowego. Jeśli chodzi o jej efekt, jest bardzo podobny do tego, jaki oferuje oryginalny szczep: głębokie uczucie fizycznego relaksu, które zamiast być niszczycielskie, jest lekkie i znośne. Wspaniały wybór dla tych, którzy chcą się zrelaksować po ciężkim dniu.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Outdoor
Zawartość THC
Między 15-20%