Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Hindu Kush Automatic Feminizowane (Sensi Seeds)
  • Hindu Kush Automatic Feminizowane (Sensi Seeds)

Hindu Kush Automatic Feminizowane (Sensi Seeds)

17,59 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Hindu Kush Automatic marki Sensi Seeds to nasiona marihuany, które pochodzą z krzyżówki Ruderalis i legendarnego szczepu Indica, który ma ponad 20 lat. Zastosowano najbardziej zaawansowane technologicznie techniki, aby stworzyć tę bezkonkurencyjną, sfeminizowaną automatycznie kwitnącą Indica, która może dobrze rosnąć niezależnie od doświadczenia hodowcy i warunków pogodowych. Krótko mówiąc, szybko rozwijająca się genetyka marihuany, która oferuje to, czego pragnie większość kultywujących: produkt końcowy wysokiej jakości w zamian za niewielki wysiłek.

Dzięki swoim umiejętnościom przetrwania i szybkim kwitarkom rośliny konopi indyjskich Hindu Kush będą wykazywać swój najlepszy potencjał nawet wtedy, gdy hodowcy nie spełnią wszystkich swoich potrzeb. Co więcej, nie będąc koniecznym do kontrolowania cyklów światła, ponieważ jest ona automatycznie kwitnącą, mogła pozwolić na więcej niż jedną plonę rocznie. Hinduski Kush Automatic nie jest szczególnie obszerny, dlatego może być uprawiana w ograniczonych pomieszczeniach lub na zewnątrz z dyskrecją.

Jej smak jest podobny do tego znalezionego w oryginalnym szczepie, czyli z nutami ziemi, przypraw, drzewa sandałowego i kadzidła. Wysoki poziom jej dostarczenia jest fizyczny i długotrwały, ale znośny i naprawdę przyjemny. Idealny dla tych, którzy chcą odpocząć w spokoju lub po prostu skupić się na konkretnym zadaniu. Jest również odpowiednia do łagodzenia stresu, napięcia mięśni i bezsenności.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%