Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Afghani 1 Auto Feminizowane (Sensi Seeds)
  • Afghani 1 Auto Feminizowane (Sensi Seeds)

Afghani 1 Auto Feminizowane (Sensi Seeds)

27,07 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Afghani # 1 Automatyczne nasiona marihuany od Sensi Seeds mają swoje początki w kobiecym szczepie automatycznie kwitnącym pochodzącym z krzyża Afghani # 1 i Ruderalis. Ta hybryda dominująca w Indyce jest znacznie szybsza niż jej poprzedniczka Afghani # 1, co oznacza, że ​​nawet najbardziej niedoświadczeni hodowcy będą mogli się rozwijać i cieszyć się najwyższej jakości szczepem afgańskim.

Średniej wielkości i mocna , Afghani # 1 Automatic jest znana z jej ciemnych liści, a także z niesamowicie obfitych plonów grubych, ciężkich pąków, które produkuje, które na dodatek pokryte są zaskakująco grubą warstwą żywicy . Nic dziwnego, że miłośnicy haszyszu tak bardzo za  nią szaleją.

Dzięki swojej genetyce i szybkiemu wzrostowi nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. To dlatego, że okazała się bardzo odporna na grzyby i szkodniki.

Afghani # 1 Automatic prezentuje naprawdę intensywne smaki i aromaty, takie jak te znalezione w  afgańskim szczepie: słodki, ziemisty , kadzidło, przyprawy . Jeśli chodzi o jej efekt, jest silna fizycznie i bardzo relaksująca, jak można się spodziewać po wyraźnie dominującym szczepie Indica. Idealny do zwiększenia apetytu i snu.


Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
Sex Feminizowane automatyczne kwitnienie
Genotyp Indica-dominujący
Krzyż Afghani # 1 x Ruderalis
Kompleksowy cykl życia 12 tygodni

"

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%