Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

  • -5%

Kolossus Feminizowane (Sannie`s Seeds)

8,55 € Zniżka 5%
9,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Big White x Shack Feminizowane
Ta krzyżówka została utworzona przez liczne zapytania moich klientow o odmiane dobrze plonującą żeby nie powiedziec komercyjną z dobrym smakiem lecz przynosząca znakomity zbiór ponad wszystko. Rosliny są zielone bez żadnych domieszek co sprawia, że finalny podukt łatwiej sprzedać za jednym zamachem.

Shack (Shiva x Sannie`s Jack)jest odmiana z którą pracuje juz 5 lat, która wielokrotnie udowodniła, że może nam zapewnic wiecej sprzetu niż potrzeba z doskonałym smakiem haze lecz nieco bardziej pikantnym.
Rośnie w główny top otoczony koroną pomniejszych topków.
Big White (Powerplant x Chronic)przez pierwsze dwa lata od pojawienia sie na rynku otrzymał bardzo wiele pozytywnych komentarzy pod względem smaku a co najważniejsze o dużych długich topalach. Jest to roślina z dominującym głównym szczytem gotowa zapewnić duże ilości końcowego materiału już nawet w 9 tygodni.
Krzyżówka powyższych zapewni Ci duuuzo swietnie smakującego produktu. Oboje rodzicow pochodzi z selekcji najlepszych bys otrzymal produkt najwyższej jakości.

Nazwa tej odmiany pochodzi od holenderkiego slowa “kolos” co znaczy bardzo duzy i jest to też nazwa pochodząca od greckiego slowa kolossus.

Informacje
Typ: Indica/Sativa
Czas kwitnienia: 9 – 10 tygodni
Plon: 600g/m2 indoor
Smak: świeża cytryna z domieszką haze
Efekt: Mocne połączenie haju i upalenia
Kwiaty: Duze i twarde
THC: 22%

9 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
600g+/-
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%