Zmiana ceny na złotówki  u góry w prawym rogu!  Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

  • -5%

Herijuana Feminizowane (Sannie`s Seeds)

8,55 € Zniżka 5%
9,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Herijuana IBL Feminizowane
Długo oczekiwana żeńska wersja odmiany Herijuana stała się faktem a do jej otrzymania użyto dwoch najlepszych fenotypów.
Super odmiana medyczna z uderzeniem, którego szukałeś od lat.
To Indica z wieloma świetnymi właściwościami sławna i kochana na całym świecie. Ze względu na wysoka zawartośc THC i narkotyczny efekt, częsty wybór jako odmiana medyczna. Maksymalnie zbite kwiatostany pokryte trichomami o zniewalacjącym zapachu.

Ta roslina pochodzi z Woodhorse i została udoskonalona w procesie selekcji przez Motarebel. Sannie i Motarebel dziela sie genami i odkąd Motarebel nie jest w stanie hodować dla siebie nasion, Sannie kontynuuje jego pracę nad selekcja Herijuany.
Otrzymałem nasiona w 2006 i uprawiałem je przez dwa cykle by dobrze poznać odmianę. Wybralem z nich najlepsze pheno by wyprodukować pierwszy rzut nasion Herijuana. Z tej generacji wybrałem wyjątkowa rośline męską, który okazał się być idealnym kandydatem dla naszej oryginalnej matki. Te nasiona sa więc krzyżowka wsteczną tego wlaśnie samca i oryginalnej matki.

Herijuana rośnie szybko z wieloma odgałęzieniami. W zasadzie to wyglądem przypomina Sative kwitnie jednak jak Indica. Skutkiem jest roślina otwarta z bardzo twardymi, kształtem przypominającymi piłki golfowe topki pokryte trichomami. Szybki rozrost odgałęzień tej dominującej w geny rośliny Indica sprawia, że idealnie nadaje się do uprawy metodą SCROG. Rośnie jeszcze przez pierwsze dwa tygodnie kwitnienia więc możesz zaprzestać treningu już w początkowej fazie kwitnienia.
Wysoce zalecana dla użytkowników medycznych i dla tych, którzy lubia mocny haj Indica. Naprawde ciężko znaleźć cos mocniejszego.
Ostrzeżenie: Początkujący użytkownicy powinni mieć na uwadze, że jest to bardzo mocna odmiana więc dawki powinny być odpowiednio dostosowane.

Informacje:
Typ: Głównie Indica
Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni
Smak: drzewo sandałowe/afghani
Efekt: cieżki medyczny efekt upalenia stoned
Kwiaty: twarde jak skała oblane żywicą
THC: 25%

10 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni lub krócej
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%