Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Royal Jack Auto Feminizowane (Royal Queen Seeds)

9,50 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Jack Herer jest wspaniałą odmianą, nazwaną imieniem wielkiego człowieka. Jack Herer był niestrudzonym aktywistą na rzecz legalizacji marihuany oraz autorem książki “The Emperor Wears No Clothes”, zwanej również Hemp Bible. Był on silnym głosem w ruchu na rzecz marihuany, do samej śmierci, w 2010 r. 

Jack Herer Automatic tworzy kwiatostany bardzo podobne do oryginalnego Jacka Herera. Aczkolwiek dzięki temu że jest to odmiana automatyczna może być uprawiany niemal wszędzie. Po wykiełkowaniu rośliny rosną szybko i są gotowe do zbiorów po około 10 tygodniach.

Działanie to typowy wzmagający kreatywność, sativovy high, lecz dzięki mixowi Haze, Northern Lights i Skunka ta odmian daje również uczucie fizycznego relaksu. jack Herer Automatic posiada Haze'owy pieprzny aromat. Dym jest orzeźwiający i delikatny z delikatnym pikantnym ziołowym posmakiem, bardzo przypominającym oryginał.

Jack Herer Automatic dobrze sprawdza się zarówno w uprawie Indoor jak i Outdoor, dając średni wynik w okolicach 40 - 70 gram na roślinę. Nie rośnie zbyt wysoki, osiąga od 40 do 90cm co czyni go świetnym do małych ukrytych upraw.

Zawartość cannaboidów: Ekstremalnie wysoka
Działanie: Motywujące i inspirujące
Geny: Jack Herer x Ruderalis
Wysokość rośliny 60 - 80cm
Zbiory: 9 - 10 tygodni od posadzenia
Plon: 30 - 100 gram
Rodzaj: Sativa 40%/ Indica 30%/ Ruderalis 30%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Rośnie
Autoflowering