Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Royal Dwarf Auto Feminizowane (Royal Queen Seeds)

6,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4,80 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Nazwaliśmy tę przypominającą drzewko bonsai odmianę automatycznie kwitnącą, Royal Dwarf. Z podobną genetyka do naszej Easy Bud, lecz skrzyżowana ze skunkiem, aby stworzyć nową feminizowaną odmianę automatycznie kwitnącą. 

Royal Dwarf jest bardzo małą rośliną. Ta zwarta struktura z jej cienkimi buds sprawia, że jest ona idealna do uprawy indoor lub outdoor w ograniczonych przestrzeniach. Jest to mieszanka niektórych naszych najlepszych odmian automatycznie kwitnących, skrzyżowana z wyjątkową żeńską odmianą skunka. Następnie została ponownie skrzyżowana z jej automatycznie kwitnącymi krewnymi, aby nadać jej zdolność do automatycznego kwitnienia. 

Skunk nadał jej odmienny smak i trochę większe plony w stosunku do innych odmian automatycznie kwitnących. Ta zwarta roślina może produkować do 60 gram z rośliny. Jak większość hybryd Skunka, Royal Dwarf ma bardzo silny zapach i buds pokryte żywicą.

Mała i mocna, Royal Dwarf rośnie szybko, osiągając średnią wysokość 40 – 60 cm. Gotowa do zbiorów już w 8 - 9 tygodni. Efekt przypomina dobrą starą odmianę Skunka. Powoduje łagodny socjalny haj i relaksacyjne upalenie ciała. Mała i łatwa w uprawie, roślina ta jest idealna dla hodowców, którzy chcą wypróbować inną odmianę automatycznie kwitnącą.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Niska
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering