Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Royal AK 47 Feminizowane (Royal Queen Seeds)
  • Royal AK 47 Feminizowane (Royal Queen Seeds)

Royal AK Feminizowane (Royal Queen Seeds)

21,51 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Royal AK od  Royal Queen Seeds to nasiona marihuany, które wywodzą się od kolumbijskiego, meksykańskiego, tajskiego i afgańskiego szczepu. Rezultatem jest wysoko wydajna, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie, dominująca w Sativie hybryda, która rośnie  silnie i energicznie.

Royal AK produkuje niezwykłą roślinę o średniej wielkości o silnej otwartej strukturze, średniej / dużej odległości między węzłami i cienkimi wydłużonymi liśćmi. Rośnie bardzo energicznie, z wyglądem eleganckiej choinki, i produkuje duze, silne, paki pokryte żywica. Dzięki wysokiej jakości obfitej wydajności jest to doskonała opcja dla najbardziej wymagających hodowców.

Royal AK sprawdza się dobrze w pomieszczeniach, ale ponieważ niektóre fenotypy mają tendencję do nadmiernego rozciągania, dobrym pomysłem jest monitorowanie jego wielkości. Najlepiej sprawdza się na zewnątrz, szczególnie w klimacie śródziemnomorskim / kontynentalnym / umiarkowanym lub w szklarni. Zaleca się stosowanie filtrów przeciwzapachowych podczas kwitnienia.

Royal AK ma intensywny smak i zapach, z nutami jagód, oleju, drzewa sandałowego i owoców cytrusowych. Efekt jest potężny, fizyczny, mentalny i długotrwały. Jest to doskonała odmiana marihuany, która pozwala odpocząć i cieszyć się twórczymi czynnościami.    Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz
    Seks: sfeminizowany
    Genotyp: 60% Sativa / 40% Indica
    Krzyż: kolumbijski x meksykański x tajski x afgański
    Kryty okres kwitnienia: 8-9 tygodni
    Czas zbiorów na zewnątrz: początek października
    Wewnętrzna wydajność: 500-550 g / m2
    Wydajność zewnętrzna: 600-650 g / roślina
    Wysokość pomieszczenia: 80-140 cm
    Wysokość zewnętrzna: 130-160 cm
    THC: 19%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%