Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%

OG Kush Feminizowane (Royal Queen Seeds)

6,80 € Zniżka 20%
8,50 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ta odmiana pochodzi z północnej Kalifornii i szybko zyskał uznanie na całym świecie za jej aromat i moc. OG Kush jest wyjątkową odmianą i nie może byc nawet porównywana z innymi odmianami.

Jej prawdziwe geny nie są znane. Jedni mówią że jest to krzyżowka pomiędzy ChemDawg x Lemon Thai x Pakistani Kush, inni mówią że pochodzi z klona ChemDawg z wczesnych lat 90. Nawet nazwa tej odmiany jest okryta nutką tajemnicy, są ludzie twierdzący że skrót OG pochodzi od Original Gangster. Aczkolwiek teraz ze względu na jej pochodzenie większośc ludzi zgadza się co do nazwy Ocean Grown.

Jedna rzecz jest zupełnie bezsprzeczna - popularność jej feminizowanej formy. Od gwiazd filmu i muzyki Hollywood po medycznych użytkownikow OG Kush jest uwielbiany przez wielu. Najbardziej oczywista cechą OG Kusha jest mocny, unikatowy lekko cytrusowy zapach, podobny niemal do paliwa lub mocnego detergentu. Smak OG Kusha jest mocny i wyrazisty, pozostawiając posmak na długo po paleniu.

OG Kush jest niezwykle mocną odmianą i przez wielu uznawana za faworyta. Efekt jest równie mocny na ciele co na umyśle. Działa jak sativa pomimo ze w jej genach jest głównie indyjka. Efekt jest rownie kompleksowy  jak smak. OG Kush kwitnie około 8 tygodnii srednio daje 65gramów na rośline.

OG Kush znacząco wyciąga się po przełączeniu na kwitnienie lecz zaraz potem zaczyna ładnie kwitnąć. Generalnie osiągnie wysokość okolo 70-100 cm. Topki ma duże i zbite, koloru limonki oblane żywicą. Wiele jest powodów dla których OG Kush stał się tak bardzo popularny. Teraz dostępny w feminizowanej formie od Royal Queen Seeds bys sam mógł skosztować tej rewelacyjnej odmiany.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor