Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Milky Way F1 Fast Version Feminizowane (Royal Queen Seeds)
  • Milky Way F1 Fast Version Feminizowane (Royal Queen Seeds)
  • Milky Way F1 Fast Version Feminizowane (Royal Queen Seeds)
  • Milky Way F1 Fast Version Feminizowane (Royal Queen Seeds)

Milky Way F1 Fast Version Feminizowane (Royal Queen Seeds)

20,80 € Zniżka 20%
26,00 €

GENETYKA : Blue Mammoth x Blue Dream x Sin Tra Bajo Auto

TYP : Hybryda F1

KWITNIĘCIE :  7 Tygodni .

Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

MILKY WAY F1 FAST VERSION

Milky Way F1: przemierzaj galaktykę z tą potężną F1

Mitologia grecka głosi, że Droga Mleczna powstała z kropli mleka z piersi bogini. Chociaż ta odmiana została stworzona przez człowieka, szybko stanie się centrum Twojego wszechświata. Jako jedna z pierwszych prawdziwych hybryd F1, Milky Way F1 jest odmianą automatycznie kwitnącą, wywodzącą się z wielu linii wsobnych. Wynik? Niezrównana jednolitość, imponująca odporność na choroby, świetna produktywność oraz smak i efekty, które sprawią, że będziesz do niej wracać. Milky Way F1 pojawiła się w kosmosie po tym, jak hodowcy skrzyżowali kilka wysoce wsobnych linii genetycznych, które mają wspólne pochodzenie z Blue Mammoth, Blue Dream i Sin Tra Bajo Auto. 

Efekty, smak i aromat Milky Way F1: relaksujące efekty oraz wyjątkowy smak

Odmiany macierzyste Milky Way F1 przekazały jej złożoną mieszankę terpenów, w tym mircen, farnezen, kariofilen, pinen i limonen. Razem te aromatyczne cząsteczki tworzą aromat i smak metalicznego Skunka i cytrusów. W rezultacie Milky Way F1 otrzymała tytuł najbardziej aromatycznej odmiany w naszej gamie F1. Jeśli chodzi o efekty, ta hybryda F1 katapultuje Cię na orbitę dzięki wysokiemu poziomowi THC. Spodziewaj się relaksującego haju idealnego na wieczory. Śladowe poziomy CBG i kojące terpeny pomogą ograniczyć haj.

 Uprawa Milky Way F1: kompaktowe i niezawodne rośliny

Masz niewiele miejsca? Nie martw się! Przy średniej wysokości około 70 cm, Milky Way F1 bez problemu zmieści się w małym zakątku Twojego pokoju do uprawy lub ogrodu. Ta niewielka, automatycznie kwitnąca odmiana zapewnia duże plony około 74 dni po wykiełkowaniu. Niezależnie od tego, gdzie uprawiasz swoje rośliny, dobre wyniki są gwarantowane. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
6 - 7 tygodni
Wysokość
Niska
Genotyp
Hybryda
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Fast Version