Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
DANCE WORD Feminizowane  ( Royal Queen Seeds)
  • DANCE WORD Feminizowane  ( Royal Queen Seeds)

DANCE WORLD CBD Feminizowane ( Royal Queen Seeds)

7,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5,60 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Silna odmiana marihuany o wielkim potencjale leczniczym. Dance World jest krzyżówką dwóch różnych fenotypów Dancehall. Jej genetyka jest mieszanką z przewagą odmiany meksykańskiej i afgańskiej skrzyżowaną z wyjątkową odmianą medyczną - Juanita la Lagrimosa.

Dance World jest w miarę małą rośliną, rosnącą, podobnie jak Indica, na wysokość 60 – 120 cm. Zacznie kwitnąć po 8 tygodniach, po raz kolejny przypominając Indica. Jednakże jej efekt różni się zdecydowanie.

Jak wszystkie nasze odmiany medyczne marihuany, ma wysoką zawartość CBD, prawie równą zawartości THC. Zgodnie ze swoją nazwą, Dance World zapewnia radosny, motywujący haj, bardzo podobny do jamajskiej muzyki Dancehall, od której pochodzi jej nazwa. Ta odmiana marihuany z wysoką zawartością CBD, stosowana jest dla jej właściwości przeciwzapalnych, przeciwbólowych, uspokajających i przeciwskurczowych. 

Nasiona marihuany są również feminizowane, co oznacza, że nie będziecie mieć problemów z roślinami męskimi. Czyli wszystkie nasiona wyrosną na pięknie kwitnące rośliny żeńskie. Dance World da około 400 - 450 gram plonów na roślinę. 

Zapach nie jest zbyt silny, podczas wzrostu czy kwitnienia. Jednak, kiedy buds są gotowe do palenia, wychodzi cały zapach, mieszanka aromatów ziemskich i pikantnych z owocowym dodatkiem. Dance World jest dobrą odmianą dla użytkowników medycznych i dla tych wszystkich, którzy szukają radosnego efektu upalenia.

THC: 12%+-

CBD: High

Plony Indoor: 475-525gr m2 ( ok. 60-90 gr na krzak) 

Wysokość Indoor: 60 - 100 cm

Wysokość Outdoor: 80 - 120 cm

Okres kwitnienia: 8 tygodni

Miesiąc zbiorów: Wczesny październik

Pochodzenia genetyczne: Dancehall 20 x Juanita la Lagrímosa

Typ: Sativa: 75% Indica: 25%

Działanie: Uczucie motywacji i inspiracji

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Pomiędzy 10-15%