Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Amnesia Haze Automatic Feminizowane (Royal Queen Seeds)

10,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Amnesia Haze Automatic jest rezultatem wieloletnich prób hodowlanych i krzyżówką oryginalnej Amnesia Haze, wyhodowanej w Holandii w latach ’90 przez Hy-Pro Seeds. Znana pod nazwami Original Amnesia, aka Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb, Ultra Haze i wiele innych, jest klasyczną odmianą Sativy, popularną na całym świecie.

Największą wadą Sativ takich jak Amnesia jest ich czas kwitnięcia, średnio 12 tygodni a przy niektórych fenotypach do 20 tygodni. To po prostu zbyt długo dla wielu rolników. Rosną również zbyt wysokie co również może być problemem dla ludzi którzy mają mocno ograniczoną przestrzeń.

Amnesia Haze Automatic powstało jako rozwiązanie tych problemów. Posiadając ten sam euforyczny high i pikantny, słodki smak jak oryginalna Amnezja lecz ze znacznie krótszym okresem uprawy i mniejszymi rozmiarami.

Rośnie ona stosunkowo duża w porównaniu do innych odmian automatycznie kwitnących. To jasny znak dominujących genów Sativy. Amnesia Haze Automatic to pełna wigoru roślina dorastająca od 80 do 150cm.Lubi być dobrze nawożona tak jak i oryginalna Amnezja lecz należy to robić ostrożnie aby nie przenawozić gdyż tak jak inne odmiany Haze może być wyczulona na nawozy.

Po 80 dniach wzrostu i kwitnienia zostawia nam dobry plon, średnio 40 gram do aż 150 gram w dobrych warunkach. Daje ona długie kwiatostany z słodko pikantnym aromatem. W sumie posiada ona aromat, smak i działanie oryginalnej Amnezji. Idealna odmiana dla miłośników Haze'ów.

Plon: 40 - 150g
Zbiory: 10 - 12 tygodni od posadzenia
Wysokość: 75 - 150cm
Geny: Amnesia x Ruderalis
Działanie: Umysłowe i odprężajce
Zawartość cannaboidów: Ekstremalnie wysoka
Rodzaj: Sativa 50%/ Indica 20%/ Ruderalis 30%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
10 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 20-25%