Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Orange Candy Feminizowane (Philosopher Seeds)
  • Orange Candy Feminizowane (Philosopher Seeds)

Orange Candy Feminizowane (Philosopher Seeds)

8,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Orange Candy od  Philosopher Seeds to nasiona marihuany, które pochodzą z krzyżówki Naran J (N.Y.C. Diesel x Morning Glory) i Tropimango. Rezultatem jest wysoko wydajna, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie, dominująca w sativie odmiana konopi, która rośnie  silnie i energicznie.

Orange Candy produkuje cudowną roślinę marihuany o otwartej strukturze, znacznej odległości między węzłami i szerokimi liśćmi. Rośnie bardzo energicznie, przycinanie wierzchołka jest zalecane szczególnie w pomieszczeniach i rozwija liczne odgałęzienia, które niosą duże, zwarte żywiczne pąki. Jest to bardzo wysokoplenny szczep konopi, jeśli uprawia się go w optymalnych warunkach.

Orange Candy toleruje dietę bogatą w składniki odżywcze i wykazuje dobrą odporność na wilgoć i szkodniki. Będąc odpornym na kilka innych niekorzystnych czynników, jest to świetna opcja dla początkujących. Dobrze sprawdza się w pomieszczeniach z krótkim okresem wegetacji i na zewnątrz w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub w szklarni. Szczyci się egzotycznym akcentem, który zachwyci najbardziej wymagających hodowców.

Orange Candy ma intensywny smak i aromat, z nutami dojrzałej pomarańczy, grejpfruta i oleju napędowego. Długotrwały efekt jest silny, ożywczy, towarzyski i raczej mózgowy. Jest to doskonała odmiana marihuany do prowadzenia żywych debat z przyjaciółmi.


    Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz
    Seks: sfeminizowany
    Genotyp: 65% Sativa / 35% Indica
    Krzyż: Naran J x Tropimango
    Kryty okres kwitnienia: 55-65 dni
    Czas zbiorów na zewnątrz: początek października
    Wewnętrzna wydajność: 350-450 g / m2
    Wydajność zewnętrzna: 500-600 g / roślina
    THC: wysoki

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
400g+/-
Przeznaczenie
Outdoor
Zawartość THC
Między 15-20%