Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

White Bhutanese Feminizowane (Mandala Seeds)

8,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Po raz pierwszy możemy skosztować genów dzikorosnącej odmiany z tego odległego, leżącego w Himalajach kraju jakim jest Bhutan. Nasze rośliny matki pochodzą z nasion które z tamtąd przywieźliśmy. W niezmienionej formie posiadamy je od czasu gdy zebraliśmy te nasiona w naturalnym środowisku. White Bhutanese to klasyczna, wysoka Sativa o długich internodach o czym należy pamiętać gdy uprawiamy w szklarni lub indoor.Późne wysadzanie i treningi są niezbędne o ile nie posiadamy warunków aby urosły one do gigantycznych rozmiarów. W śródziemnomorskim lub gorącym klimacie ta odmiana nadal może osiągnąć 2,5m wysokości jesli zostanie wysadzona w czerwcu.White Bhutanese dobrze reaguje na LST i jest stosunkowo prosta w uprawie gdy już wiemy co trzeba robić by ograniczyć jej rozmiar. Warto również przyciąć dolne odrosty co wzmocni odrosty górne oraz ułatwi opiękę nad roślinami.

Zarówno matka jak i sama White Bhutanese były testowane więc wiemy iż hermafrodytyzm jest u nich bardzo rzadki.Produkuje ona bardzo dużo żywicy a mleczno przezroczyste trichomy są jej znakiem rozpoznawczym.Gdy zbliżają się zbiory, kwiatostany wydzielają bardzo egzotyczny aromat.Może to być mieszanka słodkich owoców, mięty, orzechów i cytrusów w róznych kombinacjach.

Działanie jest początkowo subtelne aby z czasem się nasilić.Jest idealnie zbalansowane między siłą a możliwością codziennego palenia. Zwiększa koncentrację i kreatywność gdyż jej działanie nie przerywa ciągu myślenia i nie wywołuje problemów z pamięcią. Działa głównie na umysł lecz daje się odczuć również fizyczny relaks, zwłaszcza pod koniec czasu jej działania. Stosunkowo duża ilość CBG sprawia iż odmiana ta przynosi ulge w bólu oraz pomaga przy problemach ze snem.

Geny: Prowincja Wangi, Bhutan
80% Sativa
Zbiory Outdoor: Późny Październik - Listopad
THC: 12 - 13,8%
CBD: 0,16%
CBG: 0,5 - 0,8%

2 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Sativa
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Pomiędzy 10-15%