Zmiana ceny na złotówki  u góry w prawym rogu!  Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

  • -13%
Satori Regularne (Mandala Seeds)
  • Satori Regularne (Mandala Seeds)
  • Satori Regularne (Mandala Seeds)
  • Satori Regularne (Mandala Seeds)

Satori Regularne (Mandala Seeds)

4,35 € Zniżka 13%
5,00 €


Nasion w opakowaniu
Ilość

HIGH TIMES "Odmiana roku" 2007

Typ:

sativa-indica

Geny:

Nepal

Rośnie:

indoor/outdoor/szklarnia

THC:

23-28%

Haj:

Czysty, działa na głowę i ze względu na moc wchodzi bardzo szybko; wspomaga koncentrację i kreatywność; bardzo inspirujący i pobudzający. Idealny dla pisarzy, artystów, muzyków lub innych kreatywnych ludzi. Zalecany dla doswiadczonych palaczy oraz jeśli masz wysoką tolerancję na THC. Osoby nie przyzwyczajone do wysoce psychoaktywnych sativ powinni ostrożnie dobierac dawkę.

Aromat:

Korzenny, owocowy, gryzący, ziemisty.

Zastosowanie medyczne:

Satori pokazuje jej terapeutyczny potencjal w zwalczaniu depresji oraz lękow; przynosi ulgę w schorzeniach sensorycznych zaburzeń neurologicznych jak np. Zespół niespokojnych nóg. Doskonale nadaje sie również do wielu innych zastosowań medycznych.


Czas zbiorów outdoor:

październik


Czas kwitnienia indoor:

65-70 dni


Zalecana intensywnosc światła:

400-600W HPS/m2


Plon:

550-600 gr/m2 indoor, do 240 gr. na rosline w szklarni; 850-1200 gr. na roślinę outdoor w ziemii.

 

Wysokość:

medium

Opis:

Ta słynna odmiana Mandala jest pewna i mocną krzyżówką, która przyniesie rozkosz każdemu miłośnikowi. Satori to wyjątkowo łatwa w uprawie Sativa. Wykazała niezwykła odporność przed przędziorkami oraz innymi szkodnikami oraz dobrze radzi sobie w warunkach idealnych dla rozwoju pleśni. Jej wąski wygląd sprawia, że można ją sadzić blisko w rządkach lub w uprawie SOG, by zwiększyć i tak rekordowe zbiory. Mocne odrosty dostarcza najlepszej jakości klony. 

Jak wszystkie nasze Sativy jest odporna na wysokie temperatury - dodatkowy atut dla małych pomieszczeń uprawowych lub gorących miesiącow. 

Głównie słodki i owocowo - korzenny aromat jest prawdziwym rajem dla zmysłów.

Satori tworzy długi top stworzony z mniejszych i prawie nie wymaga nawożenia w uprawie w ziemii; używając dobrej jakości ziemie prawdopodobnie nie będziesz musiał nawozić przez cały okres życia rośliny. W uprawie hydroponicznej utrzymuj niskie poziomy EC. Wszystkie odmiany Mandala sa wyjątkowo efektywne w przyswajaniu nawozów dlatego wymagają niskich dawek EC by tworzyć wielkie liście, łodyge i strukturę topów.

Satori jest wysoce plonującą, o potężnym działaniu rośliną z wyjątkowym hajem Sativy. Ciężkie topki są łatwe do strzyżenia a z pozostałości możesz zrobić wysokiej jakości haszysz, porównywalny jakością to słynnego neplaskiego temple balls

9 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
10 tygodni lub dłużej
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
600g+/-
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%