Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Rishi Kush Regularne (Mandala Seeds)

3,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Rishi Kush to hybryda o niewielkich wymaganiach, odpowiednia dla poczatkujących ale również doświadczonych rolników. Dobrze reaguje na różne techniki uprawy jak na przykład LST czy SCROG. Jej bogata produkcja żywicy idzie w parze z bardzo przyjemnym działniem.
Rośliny są zazwyczaj mocno pokryte żywicą od dołu do szczytów co sprawia że jest to dobra odmiana do produkcji haszyszu. Dokładne trymowanie jest zbędne gdyż liście nie odstają w jakości od kwiatów, zwłaszcza jeśli preferujemy vaporyzację. Dym jest delikatny i nie wywołuje kaszlu(przy odpowiedniej uprawie i curingu). W czasie zakwitania Rishi Kush uwalnia owocowy aromat lecz wysuszone kwiatostany posiadają delikatny słodko-pikantny, cytrusowy aromat, jak połączenie cytryny i gumy miętowej.

W odróżnieniu od mocno uderzających odmian, Rishi Kush działa stopniowo nasilając długotrwały efekt. Polecana zwłaszcza tym którzy preferują subtelniejsze działanie które nie odbiera sił i motywacji. Rishi Kush łączy subtelne fizyczne działanie z czystością umysłu oraz nie wywołuje paranoi. Odmiana ta jest skuteczna przy bezsenności, braku apetytu lub złym samopoczuciu.

Geny: Połnocne Indie; Hindu Kush
Okres kwitnienia Indoor: 65 - 68 dni
Zbiory Outdoor: Koniec Września(Południe) - Połowa Października(Północ)
Plon Indoor: 400 - 450g /m2
Plon outdoor: 600 - 800g
THC: 13 - 14%
CBD: 0.15%
CBG: 0.50%

6 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor