Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Kalichakra Regularne (Mandala Seeds)

3,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kalichakra została nazwana po Indyjskiej bogini Kali. Łączy ona w sobie unikatowe geny z południa Indii i "złotego trójkąta". W odróznieniu od typowych Sativ, rośnie ona bardzo dobrze w warunkach Indoor nawet przy mniejszej intensywności światła. Łatwo adaptuje się do nowych warunków oraz jest łatwa w uprawie co sprawia że nadaje się nawet dla poczatkujących rolników.
Kalichakra dobrze reaguje na podwiązywanie.Ponad to może wytworzyć bardzo duży główny szczyt jesli zostanie odpowiednio naświetlona, co ze względu na otwartą budowę rosliny nie jest zbyt trudne. Zaleca się zastosowanie techniki SCROG co ułatwia kontrolowanie jej rozmiarów. Dzięki niezbyt intensywnemu zapachowi jaki wydziela, nadaje sie do ukrytych upraw.
Odmiana ta ma bardzo dobrą proporcję kwiatów do liści przez co zbiory są łatwe i szybkie. Przy 4 tygodniach okresu wegetatywnego pod HPS 400W osiąga ona około 100 - 120cm. Jej budowa przypomina typową Sativą o budowie choinki i średniej długości internodach. Niektóre z odgałezień trzeba podpierać aby nie połamały się pod własnym ciężarem. Fenotyp o długim głównym szczycie jest dobrym wyborem na "matkę" gdyż daje duży plon. Pomimo tego iż można je ścinać po 68 dniach to dodatkowy tydzień zwiększy wagę kwiatów. Dodatkowo skrócenie czasu nawietlania może odrobinę przyśpieszyć zbiory jeżeli jest to konieczne.
Ta Sativa posiada dobrą odporność na pleśń którą zawdzięczamy naszemu programowi hodowlanemu mającemu na celu eliminację nieporządanych cech. Plon Outdoor plasuje ją wśród najlepszych odmian które można uprawiać w klimatach goracych i tropikalnych.Na północnej półkuli zalecana jest uprawa w szklarni.
Aromat tej odmiany jest słodko miętowy. Działanie jest bardzo subtelne i powoli narasta z upływem czasu, pomaga przy bezsenności czy tez nerwobólach serca. Kalichakra ponad to poprawia samopoczucie oraz daje uczucie relaksu. Można ją również palić w ciagu dnia gdyż nie odbiera nam sił i pozwala na przykład normalnie pracować.

Geny: Południowe Indie; Południowa Azja
Okres kwitnienia Indoor: 68 dni
Zbiory Outdoor: Październik
Plon Indoor: 500 - 550g /m2
Plon Outdoor: 850 - 1200g
THC: 17 - 19%

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
10 tygodni lub dłużej
Wysokość
Wysoka
Genotyp
100% Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor