Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

Ganesh Regularne (Mandala Seeds)

23,14 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Na nasze 5-lecie odtworzyliśmy naszą egzotyczną, wysokiej jakości hybrydę Sativa-Indica "Yamuna" która pochodzi z "Limitowanej kolekcjonerskiej edycji" jaką wypuściliśmy w pierwszym roku naszego istnienia. Następnie skrzyżowaliśmy ją z naszym najlepszym Afghanem który pochodzi z oryginalnych nasion zebranych w latach 80tych. Rezultatem tego połączenia jest odmiana wręcz oblana żywicą która rosnie jak Indica a działa niczym Sativa.
Ganesh ze względu na niewielkie rozmiary jest doskonałym wyborem do niewielkich, ukrytych upraw. Rośliny których okres wegetacyjny trwał 3 tygodnie osiągną około 60cm w momencie dojrzałości. Jeśli zależy nam na dużej ilości szczytów typu "kija bejsbolowego" w normalnych warunkach uprawy, sugerowanym jest by okres wegetacyjny trwał 4 - 5 tygodni jeżeli uprawiamy w ziemi. Ganesh rośnie doskonale przy bardzo niewielkim naworzeniu lub wręcz jego braku gdy ziemia jest dobrej jakości.

Nasza unikatowa kombinacja naturalnie wystepujących genów dała tej odmianie dużo wigoru. Ze względu na bardzo dużą gęstość kwiatostanów, około 20 - 25% roślin przejawia podatność na pleśń pod koniec zakwitania. W wyniku czego, odmiana ta powinna być uprawiana jeśli mamy możliwość aby kontrolować wilgotność.
Nie powinniśmy również całkowicie podlewać w ostatnim tygodniu uprawy, jedynie dać nieco wody gdy liście opadną. Warto również dokładnie obserwować kwiatostany w poszukiwaniu pleśni aby możliwie szybko reagować gdy ta się pojawi.
Uprawa techniką SCROG niweluje nadmierne ryzyko pleśni.

Gęste, pokryte kryształkami kwiatostany posiadają bogaty, silny aromat który podkreśla ich wysoką jakość. Do ich kruszenia wymagany może okazać się wysokiej jakości młynek. Smak przywołuje na myśl najlepszy haszysz z lat 70'tych - słodko-ziemisty z nutką czekolady. Działa relaksacyjnie ale jednocześnie nie odbiera energii dzięki przewadze Sativy w genach.

Geny: Yamuna x Afghan (Uttarkhand, Północne Indie; Afganistan)
Okres kwitnienia Indoor: 60 dni
Zbiory Outdoor: Wrzesień(Południe) - Połowa Października(Północ)
Plon Indoor: 400 - 450g /m2
Plon Outdoor: 500 - 800g
THC: 20 - 23%

0 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor