Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Chill-OM Regularne (Mandala Seeds)

2,00 €


Nasion w opakowaniu
Ilość

Odmiana ta jest zdecydowanie polecana każdemu koneserowi który ceni aromat i smak.Jest ona łatwa w uprawie oraz daje dobry plon.Posiada wszystkie cechy dobrej hybrydy, wigor, zdolność lepszego przyswajania nawozów oraz możliwość uprawy z wykorzystaniem różnorodnych technik.

Chill-OM to odmiana która stosunkowo mocno rozwija boczne odrosty lecz jednocześnie nie zajmują one zbyt dużej przestrzeni. Bardzo dobrze spisuje się gdy uprawiamy ją z wykorzystaniem metody SOG. Istnieją różnice między poszczególnymi fenotypami tej odmiany. Objawiają się one głównie poprzez wysokość roślin w okresie kwitnienia. Najwyższe rośliny będą dobrym wyborem na matki jeżeli zależy nam głównie na wysokim plonie. Przy uprawie Outdoor mogą dać na prawdę duże plony tworząc ogromne centralne kwiatostany. Natomiast niski fenotyp dobrze sprawdzi się gdy zależy nam na oszczędności miejsca. Przy 4 tygodniach okresu wegetacyjnego, wyższy fenotyp osiągnie około 150cm wysokości jesli nie zastosujemy odpowiednich treningów. Jest ona poza tym stosunkowo odporna na pleśń i działanie szkodników. Natomiast silna budowa i grube łodygi sprawiają iż wytrzyma nienajlepsze warunki Outdoor.

Chill-OM rekompensuje brak jednorodności jesli chodzi o wysokość roślin dzięki bardzo wysokiej jakości kwiatom. Są one bardzo zbite a ich aromat, przypomina kadzidło z dodatkiem szałwi. Dym jest delikatny i pozostawia ciekawy, nieco miętowy posmak na języku, przypominający gumę miętową.Chill-OM to bardzo zbalansowana pod względem mocy odmiana.Działa bardzo relaksacyjnie a przy tym nie odbiera sił i motywacji. Sprawdzi się doskonale jako dodatek do dobrego filmu lub spotkania ze znajomymi.

Geny: Kolumbia x Południowo-wschodnia Azja
Okres kwitnienia Indoor: 65 - 72 dni
Zbiory Outdoor: Wczesny Październik(Południe) - Późny Październik(Północ)
Plon Indoor: 300 - 500g /m2
Plon Outdoor: 600 - 1000g
THC: 18,5 - 20%

14 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
400g+/-
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%