Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

JOSH D OG Feminizowane (Karma Genetics)
  • JOSH D OG Feminizowane (Karma Genetics)

JOSH D OG Feminizowane (Karma Genetics)

13,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Jeśli szukasz autentycznego i prawdziwego OG, to jest to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Josh D OG jest jednym z ludzi, którzy są odpowiedzialni za OG Kush-Hype, który mamy teraz. To fantastyczny szczep, którego korzenie sięgają początku lat 90. XX wieku, kiedy to dwaj faceci zaczęli tworzyć słynnego OGa tak bardzo cenionego .

Matt "Bubba" Berger i Josh D odkryli genetykę słynnego OG w Orlando (Floryda) w roku 1991 (lub 1992) w paczce bagien. Wybrali nasiona i pracowali z nim przez długi czas, aż do momentu urodzenia OG Kush. Istnieje wiele plotek na temat tej nazwy, ale Josh D powiedział, że OG oznacza po prostu "ocean uprawiany", a nie "oryginalny" lub "stary gangster". To marihuana jest na najwyższym poziomie, nie jest porównywalna ze wszystkimi innymi tanimi kushvariations wiele ofert hodowcy, to jest prawdziwy materiał OG o najwyższej jakości.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom znakomitą genetykę i życzymy dużo radości podczas uprawiania tych niesamowitych, dobrych nasion chwastów.

Genetyka:

Genotyp: Indica / Sativa

Przeznaczenie : Indoor/ Outdoor

Kwitnie : 67 dni

THC: Wysokie / 20%

CBD: Niskie

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%