Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

Faraona Feminizowane (Kannabia)

25,92 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Nareszcie odmiana przystosowana do uprawy w Andaluzji. Faraona daje smak i sile  Południowej Hiszpani. Jest tak dlatego iż Faraona była opracowywana z oryginalnych nasion wybranych z odmian Andaluzyjskich growerów. Większośc z nich była uprawiana ekologicznie. Geny sa tajemnicą ponieważ pochodzą z rodzimych a nie komercyjnych odmian.

Faraona jest bardzo stabilna odmianą i jeśli uprawiasz kilka nasion w tym samym czasie, jak w klonach nie zauważysz różnic pomiędzy poszczególnymi roslinami. Ten krzak produkuje duze zbite topy i daje zbiory na wysokim poziomie.

Konieczne jest kontrolowanie wzrostu tej rośliny od samego początku ze względu na tendencje do szybki wzrost. Ten parametr może byc kontrolowany odleglością lampy od szcytów (zawsze mniej niz 40cm) wraz z malymi dawkami EC w fazie wegetatywnej. W międzyczasie roślina odpłaci masową produkcją kwiatów grubo pokrytych zywicą wzdłuż łodygi, formując twarde topy w ksztalcie butelek wina. Niższe odgalęzienia i centralne topy muszą byc podczepione by uniknąć zlamań powodowanych przez cięzar kwiatów. Powinienes jednak pamiętać że Faraona jest silną, twarda rośliną, łatwa w uprawie, odporna na szkodniki i przystosowana do każdej uprawy, pokazując swój prawdziwy potencjal gdy utrzymujesz EC na poziomie poniez 2.2 podczas fazy kwitnienia.

Ma klasyczną strukture i kształt. Podczas uprawy outdoor dolne odrosty osiągają znaczący rozmiar produkując znaczną ilość kwiatów mktóre ksztłtują duże zbite topki.

Efekt jest głównie ralaksujący, chociaż potrafi powodować krótkie euforyczne chwile, rezultatem czego jest histeryczny śmiech. Psyochoaktywne poziomy Faraony sa na dośc wysokim poziomie  i mogą prowadzić do psychodelicznych efektów. Poziomy THC i CBD również są na wysokim poziomie. Ta odmiana produkuje dużo żywicy i jej ekstrakcja daje niewiarygodnej jakości haszysz.

Smak Faraony jest mieszanką kawy oraz świeżej sosny. Smak jest nawet troche podobny do OG Kusha. To jest tzw oldschool'wy smak i przyniesie ze soba wiele wspomnień. Ale Faraona idzie o krok dalej i ma tak oryginalny i charakterystyczny smak że musisz jej spróbować by przekonać się o czym mówimy.

0 Przedmioty

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%