Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -25%

Soyuz OG Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

17,25 € Zniżka 25%
23,00 €

Połączenie genetyki wschodu i zachodu. OG Kush x Baikal Express x Secret Hybrid. Kalifornijski smak, oraz wigor i wytrzymałość na warunki zewnętrzne sprawiły, że odmiana stała się jednym z najchętniej kupowanych produktów tego producenta. Mieszanka Indica / Sativa, o aromacie słodkiego cytrusa, mająca szerokie zastosowanie w leczeniu wielu dolegliwości. W dymie wyczujemy również zapach sosnowego lasu za sprawą obecności w kwiatostanach terpenów Alfa Pinen i Beta Pinen, mających naturalne działanie przeciwzapalne. Nasiona Konopi Indyjskich można w Polsce nabyć wyłącznie w formie kolekcjonerskiej. Kiełkowanie nasion Marihuany w naszym kraju grozi poważnymi problemami z prawem.

Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nasiona Marihuany Soyuz OG Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

Genetyka starego, dobrego OG Kusha połączona została z odmianami pochodzącymi ze wschodu. Ziarenka cechuje wysoka odporność na warunki zewnętrze, gdzie Marihuana podąża ku niebu z niesłychanym wigorem. Jej dyskretny wzrost, oraz olbrzymie plonowanie są wielką zaletą, którą docenią prawdziwi koneserzy holenderskich upraw Outdoor. 

Genetyka:

60% Indica / 40% Sativa dobrego, mocnego bakensa. Pestki powstały w wyniku wytężonych prac nad tą Hybrydą, której rodzicami są: OG Kush, Baikal Express, oraz Sekretna Hybryda, nazwy której producent nie chce nam wyjawić. 

Ile trwa Uprawa?

Gdy nasza pociecha rozpocznie budowanie białych włosów, od tego momentu pozostanie już tylko 50-55 dni do ścinki. Jest więc to szybka Marihuana, w nazwie której słowo "Express" nie pojawiło się przypadkowo. 

Jaka Moc?

Nasycenie kannabinoidem THC waha się tutaj pomiędzy 19, a 22 procentami. Cannabis powoduje długotrwały stan silnego odurzenia, zarówno ciała jak i mózgu. 40% genu Sativa obecne w nasionku odpowiada za poczucie radości i podniesienia na duchu. Faza jest skierowana raczej w stronę Indica, jednak przez pierwszy okres po spożyciu suszu możemy poczuć silne pobudzenie, które wykorzystamy jednak z poziomu wygodnego fotela. Marihuana idealnie nadaje się dla osób lubiących tworzyć. 

Jakie Plony Indoor?

450-550 gramów zioła czeka cierpliwego opiekuna już po 50-55 dniach od zakwitu Konopi Indyjskiej.

Zbiory Pod Chmurką

Największy okaz jaki udało się skosić z pola pasjonatom z Kalashnikov Seeds, pokazał na wadze 1kg suszu.

Wysokość drzewek?

90-130 cm wzrostu sprawia, iż roślinki dobrze kamuflują się pośród gąszczu czeskich traw, nie rzucając się w oczy. Liście wiatrakowe są typowe dla Hybryd, co sprzyja lepszej penetracji rośliny przez słońce w warunkach Outdoor. Marihuana doskonale czuje się także w boxie uprawowym, gdzie jej wzrost często nie wykracza po za jeden metr.

Jak wyglądają Topy?

Struktura kwiatów jest nieco gąbczasta. Topy nie są aż tak zbite jak w przypadku klasycznego OG Kusha, jednak poziom żywicy został zachowany. 

Zapach Pąków

Kushowy aromat klasycznego OG z elementami słodkich owoców i kadzidła.

O producencie

Od przeszło dwóch dekad growerzy zajmują się doskonaleniem swoich szczepów na terenie Rosji, w pobliżu Soczi. Współpracują oni z partnerami z Petersburga i okolic Chin. Większość nasion stworzona została w oparciu, o legendarną genetykę Marihuany AK-47, której twórcą jest holenderskie Serious Seeds. 

Członkowie grupy Kalashnikov Seeds krzyżują klasycznego AK 47 z lokalnymi, rosyjskimi odmianami. Korzystają też z dobrodziejstw genetyki Hiszpańskiej, Holenderskiej. Uprawą Konopi Indyjskich grupa zajmuje się od 2002 roku, a na rynku pojawili się jedenaście lat później. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Outdoor
Zawartość THC
Między 20-25%