Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -25%
  • Obecnie brak na stanie

Purple Russian Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

17,25 € Zniżka 25%
23,00 €

Genetyka, o zwartej budowie kwiatostanu, który mieni się przepięknymi kolorami fioletu, zieleni, oraz pomarańczu. Pasjonaci upraw Marihuany, w kraju gdzie jest to legalne będą pod wrażeniem jakości końcowych zbiorów, oraz ich wagi. Bardzo mocna Marihuana, o typowym uderzeniu Indica i wysokim stopniu THC. Nie jest polecana użytkownikom dopiero rozpoczynającym spożywanie produktów na bazie Cannabis. 21% THC tego szczepu potrafi wgnieść w fotel, a działanie utrzymuje się wyjątkowo długo. Nasionka można zakupić w naszym sklepie na terenie Polski w pełni legalnie do celów kolekcjonerskich, jednak zabronione jest ich kiełkowanie.

Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nasiona Marihuany Purple Russian Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

Purpurowa Konopia Indyjska 80% przewagi Indica, o dosadnym działaniu. Marihuana sprzyja leczeniu dolegliwościom związanym z bólami mięśni, oraz problemami ze stawami. Szybka Cannabis, o dyskretnym wzroście, która doskonale odnajduje się pod Czeską chmurką Outdoor. Zbite pąki charakteryzują się olbrzymimi pokładami żywicy, zdobiącymi topa. 

Genetyka

Big Daddy Purple x White Russian x Secret Hybrid

Ile czasu do Harvestu?

Fioletowe kwiaty od momentu zakwitu potrzebują jeszcze 50-55 dni, by przeobrazić się w gotową do zbiorów Cannabis. Szybka Indica, o dyskretnym wzroście, często chętnie wybierana przez kolekcjonerów Outdoor'owych. 

Ile THC?

Kwiatostan bogaty jest aż w 21% psychoaktywnego THC. Marihuana zalicza się więc do szczepów wywołujących mocne odurzenie, utrzymujące się wyjątkowo długo. 

Medyczne Zastosowanie

Szczep stworzony przez Rosyjskich pasjonatów często wykorzystywany jest przez pacjentów w obliczu walki z wieloma dolegliwościami. Susz dobrze łagodzi stres i pozwala zrelaksować się zmęczonym dniem nerwom. Świetna Marihuana na wieczorny seans filmowy. Wielu pacjentów stosuje produkty stworzone na bazie Purple Russian Express do walki z bezsennością i brakiem apetytu. 80% Indica / 20% Sativa rozluźniająco działa na skurcze mięśni i uporczywe bóle stawów. Odmiana silnie nasycona terapeutycznym terpenem, o nazwie Humulen. Posiada on naturalne zdolności do walki z infekcjami bakteryjnymi i stanami zapalnymi. 

Plony Indoor

Końcowy harvest w boxie uprawowym Indoor zapowiada się zadowalająco, gdyż z jednego metra kwadratowego możemy uzyskać 500-600 gramów suszu. W ostatnich trzech tygodniach kwitnienia Konopia prezentuje się niesamowicie i z pewnością ucieszy oko holenderskiego growera. 

Zbiory Outdoor

Producent zapewnia, że przy optymalnych warunkach i odpowiednim karmieniu plantów, w dość krótkim czasie możemy uzyskać na zewnątrz aż 800-1200 gramów tematu. Konopia Indyjska świetnie czuje się pod niebem Europy Zachodniej, ponieważ warunki w jakich została stworzona, głęboko w Rosji nie rozpieszczają. Bardzo stabilny szczep, o ekstremalnie odpornej na zewnętrzne warunki pogodowe strukturze.  

Jaki wzrost?

Dyskretne ziarenka wystrzelą w niebo zaledwie na wysokość 90-130 cm. Konopia tworzy szerokie, niskie, nabite topami drzewko, o liściach wiatrakowych typowych dla rodziny Cannabis Indica. Nie zwraca na siebie uwagi i łatwo ukryć ją przed okiem leniwego, holenderskiego kradzieja.

Kwiatostany 80% Indica

Jednym z największych atutów Purple Russian Express Feminized są jej niezwykle urodziwe kwiaty. Szybko przybierają purpurowej barwy, która w połączeniu z krystaliczną żywicą tworzy niesamowity dla oka efekt wizualny. Topy są maksymalnie zbite, a mimo to odporne na działanie pleśni pod czeskim niebem. Wszystkie listki wiatrakowe opiewające kwiatostan oblepione są syropowatą żywicą.  

Zapach Cannabis

Ziemisty, glebowy zapach kojarzący się z haszyszem. Wyczujemy również element słodkiego owoca i kadzidło. 

Odporność na Zewnątrz

Pąki bardzo dobrze odnajdują się wobec gorszych warunków pogodowych, takich jak chłodniejsze noce i częste opady deszczu. Szybka Marihuana gotowa do zbiorów jest już pod koniec września, tak więc spokojnie poradzi sobie z pleśnią w klimacie Europy Zachodniej.

O producencie

Od przeszło dwóch dekad growerzy zajmują się doskonaleniem swoich szczepów na terenie Rosji, w pobliżu Soczi. Współpracują oni z partnerami z Petersburga i okolic Chin. Większość nasion stworzona została w oparciu, o legendarną genetykę Marihuany AK-47, której twórcą jest holenderskie Serious Seeds. 

Członkowie grupy Kalashnikov Seeds krzyżują klasycznego AK 47 z lokalnymi, rosyjskimi odmianami. Korzystają też z dobrodziejstw genetyki Hiszpańskiej, Holenderskiej. Uprawą Konopi Indyjskich grupa zajmuje się od 2002 roku, a na rynku pojawili się jedenaście lat później. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Outdoor
Zawartość THC
Między 20-25%