Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -25%

Kalashnikov Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

17,25 € Zniżka 25%
23,00 €

Cannabis powstała na bazie starego, dobrego Kalashnikov Original. Szczep ten skrzyżowany został z odmianą, która znacznie przyspieszyła proces dojrzewania roślin. Porządnie ustabilizowana hybryda, o specyficznym zapachu kojarzącym się z truskawką. Nasiona Marihuany Kalashnikov Express Feminized mogą Państwo kupić w naszym sklepie w pełni legalnie do celów kolekcjonerskich, jednak na terenie Polski ich kiełkowanie jest zabronione i grozi poważnymi problemami z prawem.

Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nasiona Marihuany Kalashnikov Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

Słowo "Express" dodane zostało przez producenta nie bez powodu. Plony z nasion zbierzemy dwa tygodnie wcześniej niż poprzednia wersja tej odmiany. Unikatowa Marihuana, oparta o genetykę oryginalnego Kalashnikov przynosi olbrzymie zbiory w krótkim czasie. 

Ile czasu do ścinki?

Od momentu zakwitu Konopi uprawa trwa już zaledwie 45-55 dni. 

Jak dużo THC?

Testy wykazały obecność kannabinoidu THC na poziomie 18%. Jest więc to mocna Marihuana, hybryda 50% Indica / 50% Sativa

Plonowanie Indoor

Producent twierdzi, że przy odpowiednim poprowadzeniu roślin i doskonałych warunkach, możemy uzyskać z jednego metra kwadratowego nawet 700/800 gramów suszu.

Zbiory Outdoor

Największe okazy Kalashnikov Express uprawiane pod chmurką, pokazały na wadze 1300 gramów suchego tematu. 

Jaki wzrost Plantów?

Roślinki są bardzo dyskretne przez co chętnie wybierane przez pasjonatów holenderskich upraw Outdoor. Konopie Indyjskie mierzą zaledwie 90-120 cm. Co któryś krzaczek lubi mocniej wystrzelić z kałacha i osiągnąć wzrost półtora metra.

Topy

Mimo, iż są to ziarenka 50% Sativa / 50% Indica, pąki mocno przypominają kwiaty bardziej typowe dla rodziny Indica. Mocno zwarte, żywiczne topy, u których przeważa jasna zieleń, biel i pomarańcz. Kwiatostany tej odmiany często wykorzystywane są do produkcji wysokiej jakości haszyszu.

Zapach Tematu

Bardzo podobny do aromatu klasycznego AK-47, jednak wyczujemy tutaj pewne różnice. Jedną z nich jest delikatny zapach truskawki towarzyszący vaporyzowaniu suszu. W smaku są to ziemiste nuty, z elementami pikanterii i owoca. 

Odporność

Marihuana z nasion Feminizowanych doskonale odnajduje się pod holenderskim niebem, ponieważ warunki w jakich została stworzona, często nie rozpieszczają. Głęboka Rosja jest bowiem rodzimym domem tej Cannabis. 

O producencie

Od przeszło dwóch dekad growerzy zajmują się doskonaleniem swoich szczepów na terenie Rosji, w pobliżu Soczi. Współpracują oni z partnerami z Petersburga i okolic Chin. Większość nasion stworzona została w oparciu, o legendarną genetykę Marihuany AK-47, której twórcą jest holenderskie Serious Seeds. 

Członkowie grupy Kalashnikov Seeds krzyżują klasycznego AK 47 z lokalnymi, rosyjskimi odmianami. Korzystają też z dobrodziejstw genetyki Hiszpańskiej, Holenderskiej. Uprawą Konopi Indyjskich grupa zajmuje się od 2002 roku, a na rynku pojawili się jedenaście lat później. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Hybryda
Plon
600g+/-
Rośnie
Outdoor
Zawartość THC
Między 15-20%