Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -25%
  • Obecnie brak na stanie

Kabul Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

17,25 € Zniżka 25%
23,00 €

Nasiona tej Indica sprowadzone zostały z Kabulu w roku 1989. Producent wykiełkował siedem nasion jakie pozostały mu z tamtego okresu. Dzięki dobremu przechowywaniu ziarenek, udało się odrodzić genetykę. Bardzo mocny temat, o niemal czystym uderzeniu Indica. Dyskretny wzrost roślin, oraz mega dobre plonowanie sprawiają że ta odmiana coraz częściej uprawiana jest przez holenderskich sympatyków upraw pod słońcem. Szybka Cannabis do harvestu gotowa już po 48-55 dniach od wypuszczenia przez Konopię białych włosków. Nasiona dostępne na terenie Polski, w pełni legalnie, wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Uprawa Konopi Indyjskich w naszym kraju jest zabroniona.

Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nasiona Marihuany Kabul Express Feminizowane (Kalashnikov Seeds)

Produkt skierowany w stronę miłośników genetyki Indica. Przeszło 30 lat temu ziarenka sprowadzone zostały z Kabulu, ale z biegiem lat oryginalna genetyka uległa wielu przemianom na terenach Rosji, Ukrainy i Kazachstanu. Z pierwotnego importu pozostało siedem nasion, które czekały na odrodzenie kultowej genetyki przeszło 20 lat. Pomimo sceptycyzmu, iż ziarenka wykiełkują udało się to i producent z miejsca zabrał się za produkcję dużej ilości nasion Kabul Express. Growerzy pracowali nad tym dwa lata i wreszcie możemy cieszyć się prawdziwym, oldschoolowym afgańskim zielem, oraz dużą ilością nasion, które można nabyć bez problemu. Roślinki mają małe wymagania i bez problemu poradzą sobie z nimi początkujący Growerzy. 

Genetyka:

Afghan x Secret Hybrid

Medyczne Zastosowanie

Odmiana cieszy się sporą popularnością wśród pacjentów od lat cierpiących na bezsenność. Ta niemal czysta i mocna w działaniu Indica spowoduje, iż w nocy nie będą dokuczać nam nieuzasadnione przebudzenia, a rano obudzimy się w pełni wypoczęci. Marihuana, o działaniu medycznym doskonale gasi również bóle mięśni i stawów. Skłoni nas również do częstszego zaglądania do lodówki.

Ile trwa Uprawa?

Na plony poczekać będziemy musieli 48-55 dni od momentu wypuszczenia przez Cannabis białych włosów (Preflowery).

Jaka Moc?

Sromotna. THC bowiem sięga tutaj aż 22%. Działanie jest typowo kanapowe i Marihuana raczej polecana jest do spożycia na wieczór. Powoduje stan głębokiego zanurzenia się w fotelu, oraz totalnego rozluźnienia zszarganych nerwów. 

Aromat Indica

Zapach dymu mocno przypomina tradycyjny Afgański haszysz

Plonowanie Indoor

Konopia wysiana na metrze kwadratowym czeskiego boxa, już po 48-55 dniach kwitnienia obdaruje nas 500-600 gramami suchego tematu. 

Zbiory Outdoor

W tym wymiarze Kabul Express prezentuje się najlepiej. Kwiatostany są bardzo odporne na gorsze warunki pogodowe, a z jednego krzaka przy odpowiednich wiatrach możemy uzyskać nawet do 1300 gramów suszu.

Jak wysoko je wystrzeli?

Planty mierzą zaledwie 90-110 cm. Są niezwykle gęsto nabite żywicznymi topami, tworząc szerokie, niskie drzewko dające olbrzymie plony w krótkim czasie.

O producencie

Od przeszło dwóch dekad growerzy zajmują się doskonaleniem swoich szczepów na terenie Rosji, w pobliżu Soczi. Współpracują oni z partnerami z Petersburga i okolic Chin. Większość nasion stworzona została w oparciu, o legendarną genetykę Marihuany AK-47, której twórcą jest holenderskie Serious Seeds. 

Członkowie grupy Kalashnikov Seeds krzyżują klasycznego AK 47 z lokalnymi, rosyjskimi odmianami. Korzystają też z dobrodziejstw genetyki Hiszpańskiej, Holenderskiej. Uprawą Konopi Indyjskich grupa zajmuje się od 2002 roku, a na rynku pojawili się jedenaście lat później. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Outdoor
Zawartość THC
Między 20-25%