Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
SAPPHIRE OG (Humboldt Seeds)
  • SAPPHIRE OG (Humboldt Seeds)

Sapphire OG Feminizowane (Humboldt Seeds)

9,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 7,20 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Sapphire OG to jedna z najnowszych odmian HSO, która w genach ma OG i OG/Afghan. Ten wyjątkowy fenotyp wykazuje unikalne cechy Old World Afghan od HSO i ponadczasowe, klasyczne OG Kusha z późnych lat '90. Połączenie to dało świetną i za razem silną mieszankę zarówno kolorystyczną jak i zapachową.

Szybki wzrost w początkowych etapach prowadzi do szybkich przemian w okresie kwitnienia. Liście są cienkie, co zapewnia odpowiednią penetrację światła niezbędną do właściwego rozwoju. Rośliny hodowane indoor dość szybko wchodzą w fazę kwitnienia, tworzą długie, gęste korony mocno oblepione żywicą. Sapphire kończy w ciągu zaledwie 57-63 dni. Na Zewnątrz, zbiorów można spodziewać się pod koniec września do początku października, rośliny osiągają wysokość ponad 5+ metrów w zależności od warunków i umiejętności hodowcy. Wartość produkcji jest niezwykle wysoka.

Aromat jest bardzo złożony, waha się od gazowych, sosnowych i czekoladowych zakończonych cytrynową nutą. Efekt jest silny, zarówno umysłowy jak i fizyczny. To idealna odmiana na koniec dnia, pomaga zwiększyć apetyt i uśmierzyć ból.

Genotyp: Głównie Indica
Przeznaczenie: Indoor, Outdoor
Plon: maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)
Czas kwitnienia: 7 - 9 tygodni
Miesiąc zbioru Outdoor: Koniec września / początek października
Wysokość: Wysokie (ponad 130cm)
THC: 18-24%