Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
WW x AK 47 Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • WW x AK47 Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • WW x AK 47 Feminizowane (Gnomes Seeds)

WW x AK 47 Feminizowane (Gnomes Seeds)

4,50 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2,25 €

GENETYKA : WW x AK 47

TYP : Hybryda

KWITNIĘCIE : 56-70 Dni

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Marihuany WW x AK 47 Feminizowane od Gnomes Seeds

Gnomowska krzyżówka GenówWhite Widox x AK 47. Upchnęliśmy dla Państwa dwie legendarne Genetyki Konopi, w jednym małym Nasionku. Skutkiem jest ostro pachnąca Marihuana, o Ultra wysokim poziomie lepkiej ŻywicyTopy są często białe i dosadnie naszpikowane TRICHOMAMIKonopia Indyjska jest Szybka w działaniu i Szybka w Kwitnieniu. Nasz Feminizowany Szczep posiada liczne KANNABINOIDY, które łagodząco zagrają z Państwa nerwami. Kiełkowanie naszych Nasion jest w Polsce zabronione. Postawmy zatem na Kolekcjonerski Klaser, lub Wykiełkujmy Ziarenko w kraju gdzie Hodowla Konopi Indyjskich jest legalna.

Zjednoczenie Szczepów najbardziej Żywicznej White Widow, oraz najmocniej Plonującej AK 47, zrodziło niezwykle wydajną Odmianę, o wielu walorach. Nasionka tej Konopi łączą w sobie: Plon + Szybkie Zbiory + Moc. Jest to łatwa w uprawie Marihuana, Odporna na pleśń i przędziorki, która z pewnością zaskoczy Cię rozmiarem Plonu końcowego. Jeden z Fenotypów naszego WW x AK 47 Feminised, zabudowuje łodygi Konopi, przesadnie wręcz Żywicznymi Bobami, o połyskliwej bieli. Zdarza się, że delektując oczy Topkiem, możemy natknąć źrenicą na kroplę Żywicy. Zapach takiego Kwiatu jest intensywny i da się w nim wyczuć nutę róży, oraz świeżego owoca. Haj popycha do działania szare komórki, oraz kończyny. Faza jest typowo energetyczna i kreatywna, ale po pewnym czasie odzywają się, drzemiące w Nasionach Geny Indica.

Moc na poziomie 20% THC świadczy zresztą sama za siebie. Ta Feminizowana Hybryda (Sativa / Indica), jest dość rozłożysta i jeśli zapewnimy jej dobre, wygodne miejsce potrafi zaskoczyć nas Dużym Plonem - nawet do 250g z jednej rośliny. Marihuana gna ku sufitowi, na wysokość 150cm i posiada bardzo korzystne, przepuszczające dużo promieni świetlnych - Liście, co jest dużym plusem pod Czeskim zadaszeniem Indoor. Trenując ją jednak techniką LST, mierzy zaledwie 60-80cm. Gnomowe Nasionka tej Cannabis, gotowe do ścinki są po 56-70 dniach Kwitnienia i dedykowane do uprawy Indoor (w pomieszczeniu). 

EFEKTY : Pobudzenie, relaks, odprężenie, chichot, kreatywność.

PRZEZNACZENIE : Indoor

TYP : Hybryda

WZROST : Wysoka

PRODUKCJA : 500-600g/m2

SMAK : Cytryna, drzewny

STĘŻENIE THC : 15-20%

WALORY MEDYCZNE : Lęk, długotrwały stres, brak apetytu, bóle o umiarkowanym natężeniu, migreny, bezsenność.

PEŁNY OPIS NA BLOGU "GNOMES GARDEN"

WSZYSTKIE NASIONA KONOPI GNOMA

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
10 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Hybryda
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%