Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%
  • SUPER Gnom SKUNK (Gnomes Seeds)

Super Skunk Feminiowane (Gnomes Seeds)

3,70 € Zniżka 20%
4,63 €

Super Skunk Feminizowane od Gnomes Seeds. 

PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor.

GENETYKA: Skunk #1 x Afghan x Secret Hybrid.

TYP: Dominacja Indyjki

KWITNIĘCIE: 60 – 65 dni. 

WZROST: Średni. (80 – 150 cm.)

PRODUKCJA: Wysoka. 

SMAK: Skunk, Haszysz, Sosna. 

STĘŻENIE THC: 20%. 

EFEKTY: Głęboki relaks ciała oraz umysłu. Indyjka zobowiązuje, biegać Ci się raczej nie zechce. 

WALORY MEDYCZNE: Odmiana idealna do totalnego wychillowania, do zrzucenia z siebie całodziennego stresu i przytłoczenia nadmiarem stresu. Zwłaszcza osoby wysoko wrażliwe na nadmiary hałasów i bodźców docenią wyciszające walory tej odmiany. Pozwala odciąć się i naprawdę konkretnie zrelaksować. 

Nasion w opakowaniu
Ilość

Super Skunk, od GnomesSeeds! Feminizowane, szybkie, proste w uprawie nasiona marihuany, 100% Indica.

Rozsypane po wilgotnej wacie, pestki Super Skunk sugerują przepowiednie, jaka tajemniczymi znakami rodem z manuskryptu Voynich'a, zapisana została w klaserze. Jest ona ściśle związana z zapachem mocnej marihuany, jaki zapanuje w Twoim pomieszczeniu po pierwszym hicie naszego Gnomowego specjału. Gdy to pod Czeskim niebem, wiosną zapanuje deszcz, a Ty idąc pokojem, w ręku mając klaser, zaczepisz nim przypadkowo o parapet, a jedno z nasion wzbije się w powietrze, finalnie bezpiecznie lądując w donicy - to wiedz, że coś się dzieje.

Ultra szybki zbiór pełno sezonowej konopi, o stabilnie wyselekcjonowanych genach - Skunk#1 x Afghan, następuje po czasie krótszym niż dwa miesiące, od momentu pojawienia się białego włosia na liściastej roślinie. Drugą zaletą genów z tej linii jest wręcz przesadnie dosadna zbitość marihuanowych topów. Dotyk ich, wspomina o spotkaniu opuszków z twardą korą drzewa. Zero plastyczności - 100% Żywej Skały. Ogromna odporność na pleśń, przy jednoczesnej zwartości kwiata, czyni tą odmianę jedną z najchętniej wybieranych, przez zaprzyjaźnionych z nami rolników. Marihuana z sakwy z naszymi feminizowanymi nasionami ujarzmi Cię mocą, która potrafi dojść do nawet 20% THC. Konopia ta niesie z sobą kanapowy, zanurzający w głębokim relaksie ciało - wpływ, oraz efekt pełnego odprężenia dla mózgu. Roślinki Super Skunk, w warunkach Indoor są przeważnie niskie, a 70% łodygi zabudowana jest topami. Są to nasiona marihuany, produkujące wyjątkowo wysoki poziom żywicy, co jest typowe dla odmian pestek Indica. Skunkowy, silny aromat z wyraźnie wyczuwalnym elementem sosnowego lasu, oraz świeżość natury - to cechy jakie trwale pozostają w pamięci, po spotkaniu płuc i nosa z odmianą Super Skunk od Gnomes Seeds. 

>> PEŁNY OPIS TEJ ODMIANY <<

>> WSZYSTKIE NASIONA "GNOMES SEEDS" << 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Indica
Plon
400-500g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%