Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
OG Kush x Gorilla Glue Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • OG Kush x Gorilla Glue Feminizowane (Gnomes Seeds)

OG Kush x Gorilla Glue Feminizowane (Gnomes Seeds)

4,50 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2,25 €

GENETYKA : Gorilla Glue x Og kush

TYP : Głównie Indica

KWITNIĘCIE : 60-65 Dni

Nasion w opakowaniu
Ilość

OG KUSH x GORILLA GLUE FEMINIZOWANE (GNOMES SEEDS)

Połączenie dwóch klasycznych i stabilnych odmian. Niepowtarzalna odmiana, doceniona i poszukiwana na całym świecie. THC powyżej 24%. 

Parę słów o rodzicach. 

OG Kush, to chyba najbardziej kultowa odmiana na świecie. Znana i kochana przez miliony użytkowników. Jest to odmiana o bardzo silnym i charakterystycznym smaku i zapachu. Co ciekawe, w genetyce OG Kusha przeważa Indyca, ale bardzo wiele osób działanie OG Kusha opisuje cechami odmian o przewadze sativy. Poziom THC oscyluje powyżej 24%. Spodziewać się po niej można ukojenia ciała i umysłu. Smak i zapach cytrusów, sosny i owoców. Wysokie stężenie terpenów w OG Kushu sprawia, że jest dobrze rozpoznawalny. Rośnie bardzo rozłożysta, obsypana dużymi topami w kolorze soczystej limonki. 

Gorilla Glue to kolejny rozchwytywany i znany klasyk. Gorilla nie przypadkowo zasłużyła sobie na takie powodzenie. Ilość żywicy, jaka pokrywa pąki i dużą część liści, zachwyca każdego growera. Wysokie THC , oraz silne działanie dopełniają punktację 10/10. Doskonała do ekstrakcji, oraz innego przetwornictwa. Działanie wysoko relaksujące i odprężające. Efekt "stoned" - zapewnia mocny i głęboki sen. Świetnie radzi sobie z bólem, oraz z wieloma innymi dolegliwościami, dzięki czemu znana jest i szeroko stosowana do celów medycznych. 

EFEKTY : Radość, relaks, głębokie odprężenie, przykucie do kanapy, mocne uderzenie.

PRZEZNACZENIE : Indoor

TYP : Przewaga Indica

WZROST : Średni

PRODUKCJA : 600g/m2

SMAK :  Cytryna, sosna, olej napędowy.

STĘŻENIE THC : 25%+

WALORY MEDYCZNE : Bezsenność, ADHD, migreny, bóle o umiarkowanym natężeniu, długotrwały stres, skurcze mięśni, epilepsja.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
600g+/-
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Powyżej 25%