Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -15%
Grandaddy Black Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Grandaddy Black Feminizowane (Gnomes Seeds)

Grandaddy Black Feminizowane (Gnomes Seeds)

3,94 € Zniżka 15%
4,63 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Grandaddy Purple i Black Domina łączą się, by stworzyć tę śmiercionośną miksturę Indica z możliwością usuwania bólu, stresu, depresji, lęków, bezsenności, łagodzenia bólów mięśniowych i spazmów oraz przekształcania złych dni w dobro.

Grandaddy Purple jest królewskim szczepem marihuany i łączy ją z elitą Black Domina,coś wyjątkowego, bez trudu się rozwija, zaspokoi najbardziej oddanych smakoszom marihuany i spełni wymagania komercyjne hodowce.

Kompaktowe rośliny wykazują niesamowitą gamę zielonych, purpurowych, czarnych liści obładowanych pulchnymi, silnie żywicznymi, szkliwionymi pąkami, które mają ziemisty słodki owocowy smak z nutą winogron. Średni okres kwitnienia dla tych nasion konopi w pomieszczeniach wynosi od 60 do 65 dni i to wszystko, czego potrzeba, aby wyprodukować moc  wszechmocnego, silnego chwastu. Grandaddy Black będzie dobrze się rozwijał na zewnątrz i jest odpowiedni dla większości klimatów kończących się pod koniec września / pierwszego tygodnia października i zbierając około 800 gr ziela  na roślinę.

Genetyka; Grandaddy Purple x Black Domina

Genotyp: Głównie Indica(95%)

THC: 25%

Wydajność: 600gr/m2

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
600g+/-
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%