Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -15%

Early Skunk Feminizowane (Gnomes Seeds)

3,94 € Zniżka 15%
4,63 €

Jest to odmiana odporna, szybko rosnąca i niezmiernie żywotna, która oprócz tego potrafi w każdym klimacie dać obfite żniwo w postaci ciężkich, wilgotnych, srebrzystych pąków.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nie tak dawno temu hodowcy prowadzący uprawy otwarte w krajach o krótkim okresie letnim nie mogli uzyskiwać pełnego potencjału odmian z rodziny Skunk oraz innych mocnych hybryd. Aby uniknąć szkodliwego wpływu kiepskiej pogody pod koniec sezonu, która mogłaby spowodować wystąpienie zabójczych grzybów atakujących niezmiernie gęste pąki Skunka, byli oni zwykle zmuszeni do wcześniejszego zbierania najbardziej egzotycznych odmian przed szczytowym okresem kwitnienia. Early Skunk został pomyślany jako odpowiedź na te problemy i okazał się rozwiązaniem o tyle idealnym, co dotychczas niezrównanym.

Łagodne i w pełni radosne działanie wymieszane z konkretnym działaniem genów oryginalnego Skunka. Świeży i przejrzysty mentalny haj połączony z dobrym i przyjemnym rozluźnieniem. Nowe i interesujące doznania egzotycznych roślin.

Early Skunk świetnie sprawdzi się w walce z różnego rodzaju napięciami mięśniowymi, lżejszymi bólami i stanami zapalnymi.

Potrafi skutecznie poprawić humor dzięki czemu jest pomocna przy depresjach, zaburzeniach nastroju.

Dzięki przyjemnej relaksacji sprawdzi się również w walce ze stresem i skutecznie pozwoli odejść codziennym troskom.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Fast Version
Zawartość THC
Między 15-20%