Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Critical Kush Feminizowane (Gnomes Seeds)

4,30 €

Critical Kush od Gnomes Seeds pochodzi z połączenia Critical Mass z OG Kush. Jest to niezwykle energiczna i potężna roślina Indica, która charakteryzuje się silnym zapachem ziemi znanym dla Kushowych odmian. Możesz czerpać przyjemność z intensywnego zapachu lepkiej żywicy, bardzo żywicznych pąków tej odmiany. Moc aromatycznego zapachu wspomnisz dopiero po nokaucie.

Ta nowa hybryda jest znaczącym postępem we współczesnej hodowli marihuany, a jej dominujący charakter Indica sprawia, że idealnie sprawdza się w zapewnieniu relaksu, łagodzeniu bólu i palenia późną nocą. Z tej średniej wysokości rośliny można spodziewać się kwiatów w ciągu 9-10 tygodni.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Critical Early Version  mają swoje korzenie w krzyżowaniu Afghani, Skunk i tajnej hybrydy. Rezultatem jest feminizowany szczep konopi, z wyraźną dominacją Indica i niesamowicie szybkim wzrostem, który wytwarza obfite zbiory grubych i żywicznych pąków. Żaden szanujący się kolekcjoner nigdy nie przegapiłby tak niesamowitej hybrydy!

Critical Early Version to łatwa w uprawie mała / średnia roślina konopi, która świetnie się rozwija zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w ciepłym klimacie. Jednak dzięki jej szybkiemu kwitnieniu dobrze radzi sobie również w chłodniejszych regionach.

Smak i aromat Critical Early Version są słodkie i owocowe, z nutami cytrusowymi i drewnem. Działanie ,jest silne i harmonijne, pełne odprężających właściwości.

Genetyka: Afghani x Skunk x Secret hybrid

Genotyp: 30% Sativa/ 70% Indica

Kwitnie: 45-50 dni

THC: 16%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%