Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -35%

Auto Blueberry (Gnomes Seeds)

3,01 € Zniżka 35%
4,63 €

Odmiana o smaku amerykańskich słodkich borówek, dostępna teraz także w formie nasion automatycznych. Jest prosta w uprawie i tworzy niesamowicie prezentujące się kolorowe kwiatostany. Feminizowane drzewka są bardzo niskie i dyskretne. Sama marihuana wykazuje silne działania terapeutyczne. Skutecznie stosowana przez wielu w walce z depresją, lękiem, bólem ciała i problemami z zasypianiem. Typowo Indyjkowe działanie ukoi pacjenta na kanapie gdzie będzie rozkoszował się dymem tej unikatowej odmiany.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Konopi Auto Blueberry  (Gnomes Seeds)

Ta Marihuana to nasza wersja znakomitego szczepu jakim jest blueberry zapoczątkowanego przez jednego z bardziej znanych hodowców - DJ. Short'a.

Automatyczna wersja od Gnomes Seeds to połączenie genów Blueberry Rudearis które sprawia, że wersja ta stała się automatycznie kwitnącą odmianą.

Nasiona konopi Auto Blueberry są idealnym wyborem dla początkujących, nie sprawia szczególnych problemów w uprawie. Jej piękne fioletowo purpurowe kolory zachwycą każdego - bez wyjątku, słodki zapach leśnych owoców sprawia, że nie można się jej oprzeć.

Odmiana która skutecznie pomaga w walce z bezsennością, oraz pomaga w walce z depresją, jest idealna wprost na koniec dnia, kiedy już nie mamy nic więcej do działania, bardzo skutecznie rozleniwia ciało.

Płeć: Autoflowering

Genotyp: Indica/Sativa

Geny: Blueberry x Rudelaris

Nadaje się do: wewnątrz/zewnątrz

Kwitnienie w pomieszczeniu: 65-70 dni od kiełka do zbiorów

Wydajność wewnętrzna: 350 gr. m2

Wysokość w pomieszczeniu: Niska

Wydajność na zewnątrz: 40-80g na rośline

Wysokość na zewnątrz: Średnia

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni lub krócej
Genotyp
Indica / Sativa
Rośnie
Autoflowering