Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Black Princess Feminizowana (Gnomes Seeds)
  • Black Princess Feminizowana (Gnomes Seeds)

Black Princess Feminizowana (Gnomes Seeds)

4,63 €

Dominująca Sativa mająca w swoich genach nie jedną legendę. Marihuana przyniesie kreatywny, pełen energii haj po którym można oddać się fascynującym nas zajęciom. Nie wprowadza ciężkich powiek, a wręcz odwrotnie. Mega pobudza do działania i wprowadza w wesoły nastrój. Feminizowane ziarenka Black Princess mają słodki ananasowy smak i wykazują medyczne właściwości. Uprawa z pestek konopi jest w Polsce zabroniona. Można je legalnie zakupić u nas wyłącznie w celach kolekcjonerskich.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Konopi Black Princess Feminizowana (Gnomes Seeds)

Ta odmiana marihuany powstała ze skrzyzowania najlepszych afrykańskich sativ z genami Princess 88 - prekursora świetnej odmiany Cindirela99.

Princess88 jest dobrze znany w społeczności medycznej marihuany ze względu na pobudzający start, który jest idealny do codziennego użytku. Pacjenci zgłaszają lekkie i rozmarzone ciało z falami podnoszących nastrój i kreatywność oraz zwiększonym poziomem energii. Ta odmiana nie pozostawia cię wcisniętego w kanape, ale raczej motywuje do działania. Ze względu na te silne działanie relaksujące i nieograniczoną funkcjonalność Princess 88 jest często stosowany w leczeniu pacjentów cierpiących na takie schorzenia, jak stres, lęk, depresja i migreny.

Nasza odmiana marihuany Black Princess ma łagodny słodki ananasowy aromat i smak, który jest jeszcze słodszy, jeszcze bardziej owocowy z ciemnymi odcieniami

Płeć: Feminizowana

Genotyp: Dominacja Sativy

Geny: Africa x Princess 88

Nadaje się do: wewnątrz/zewnątrz

Kwitnienie w pomieszczeniu: 60-65 dni

Wydajność wewnętrzna: 400-500 gr. M2

Wysokość w pomieszczeniu: Średnia

Wydajność na zewnątrz: 600g na rośline

Wysokość na zewnątrz: Wysoka

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Sativa
Zawartość THC
Między 15-20%