Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Big Industrial Early Version Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Big Industrial Early Version Feminizowane (Gnomes Seeds)

Big Industrial Early Version Feminizowane (Gnomes Seeds)

4,50 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2,25 €

GENETYKA : Big Bud x Ruderalis

TYP : Głównie Indica

KWITNIĘCIE : 49-56 Dni

Nasion w opakowaniu
Ilość

BIG INDUSTRIAL EARLY VERSION 

Fast Big Industrial to odmiana marihuany dominująca w geny indica, która była zwycięzcą Cannabis Cup w 1989 roku. Szczep ten został nazwany ze względu na ogromnie rozmiary kwiatów i ogromne plony, a także wysoki poziom THC w zakresie od 23-26%.

Chociaż pierwotnie Big Industrial był krzyżówką szalenie popularnych odmian Afghani i Skunk # 1,to  od tamtej pory krzyżowano go również z innymi szczepami, aby uzyskać różne efekty i moce.

Big Industrial ma długie, gęste, oliwkowo-zielone topy z fioletowymi przebłyskami i ognistymi pomarańczowymi włosami oplatającymi topę. Kwiaty te pokryte są cienką warstwą białych kryształowych trichomów i widoczną żywicą.

Użytkownicy tej odmiany twierdzą, że Big Industrial powoduje uczucie letargicznego lenistwa i senność, więc jest to idealna odmiana do stosowania w godzinach wieczornych. Ten uspokajający szczep powinien również poprawić nastrój i zapewnić uczucie euforii, które powoli ułatwi zapadnięcie w głęboki i spokojny sen. Ze względu na silne działanie, Big Industrial jest idealnym szczepem do leczenia pacjentów cierpiących na takie stany jak bezsenność i przewlekły ból.

EFEKTY : Narkotyczne, odurzające, radość, rozluźnienie.

PRZEZNACZENIE : Indoor/Outdoor

TYP : Głównie Indica

WZROST : Niska

PRODUKCJA : 500-600g/m2 Indoor

SMAK : Pikantny, ziołowy, skunk.

STĘŻENIE THC : 23-26%

WALORY MEDYCZNE : Bezsenność, brak apetytu, skurcze mięśni, epilepsja, bóle o umiarkowanym natężeniu, lęk, długotrwały stres.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Fast Version
Zawartość THC
23-26%