Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -15%

Auto White Widow Feminizowane (Gnomes Seeds)

3,94 € Zniżka 15%
4,63 €

Auto White Widow Feminizowane od Gnomes Seeds. 

PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor. 

GENETYKA: White Widow x Ruderalis. 

TYP: Hybryda. 

KWITNIĘCIE: 65 dni od kiełka. 

WZROST: Niska / Średnia. 

PRODUKCJA: 500 – 600 gr na m2 – Indor. / 60 – 80 gr z krzaka – Outdoor. 

SMAK: Słodki, ziołowy, cytrusowy. 

STĘŻENIE THC: 15 – 18%.

EFEKTY: Zrównoważony efekt fizycznego i mózgowego relaksu. 

WALORY MEDYCZNE: Hybrydy, posiadające prawie równe proporcje Sativy do Indyjki, mają duże i ciekawe spectrum działania. Dosyć niskie Thc pozwoli zachować jasność umysłu, rozprawiając się jednocześnie z tym, co chcemy załagodzić. 

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Konopi Auto White Widow Feminizowane od Gnomes Seeds

Gnomy zapraszają do leśnej krainy, w której podłączone do starych dębów stoją lodóweczki pełne Nasion, napędzane energią słoneczną. Biała Wdowa Autoflower to Konopia, o mocno niedyskretnym zapachu i niesamowicie wyglądających Pąkach. Większość z nich jest jasno zielona, lecz oczywiście lukrowane Topy, mocno naszpikowane Trichomami, również będą miały miejsce. White Widow Automatic wykorzystywana jest także do celów Leczniczych, o czym możesz przeczytać klikając -TUTAJ-. Informujemy, że Nasiona w naszym sklepie nabyć można wyłącznie w celach Kolekcjonerskich.

Przedstawiamy Państwu naszą własną Automatycznie kwitnącą Białą Wdowę, do wykiełkowania z Nasion Feminizowanych, lub kolekcjonowania w klaserze. Nasz Gnomowski szczep, silnie ociekający żywicą potrzebuje jedynie 65 dni od kiełka, by przeobrazić się w dym. Bardzo Szybkie Automaty mogą więc konkurować z naszym Feminizowanym, białym szakalem, o podium na mecie. White Widow Autoflowering, od Gnomes Seeds to Marihuana, o Medycznym przesłaniu, pomocna w walce z depresją, lękami, czy problemami ze snem. Niektóre papugi po rozgryzieniu pesteczki mogą poczuć się nieco paranoicznie, tak więc należy sprawdzić wpierw czy ta odmiana w ogóle nam siada. Te Nasiona Konopi Indyjskich przyniosą holenderskiemu rolnikowi Bardzo Duże Plony. Z jednego metra kwadratowego Indoor, wykarczujemy 500-600g jasnego ziółka, o Medycznych właściwościach. Kannabinoid THC u naszego specjału wynosi 15-18%, a sam Automat jest niewymagający i bardzo łatwy do uprawy dla początkujących, jeśli znajdują się oni w granicach kraju gdzie prawo na to zezwala. Faza po zapaleniu WW Autoflo, cechuje się długotrwałym, intensywnym, odprężającym hajem, oraz porządnym rozluźnieniem poszarpanych dniem zwoi. 

PEŁNY OPIS WHITE WIDOW AUTOFLOWER

NASIONA KONOPI "GNOMES SEEDS"

TOP 10 TANICH AUTOMATÓW

TOP 10 AUTOFLOWER NA OUTDOOR

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%