Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Auto White Widow Feminizowane (Gnomes Seeds)

4,50 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2,25 €

Auto White Widow Feminizowane od Gnomes Seeds. 

GENETYKA: White Widow x Ruderalis. 

TYP: Hybryda. 

KWITNIĘCIE: 65 dni od kiełka. 

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Konopi Auto White Widow Feminizowane od Gnomes Seeds

Gnomy zapraszają do leśnej krainy, w której podłączone do starych dębów stoją lodóweczki pełne Nasion, napędzane energią słoneczną. Biała Wdowa Autoflower to Konopia, o mocno niedyskretnym zapachu i niesamowicie wyglądających Pąkach. Większość z nich jest jasno zielona, lecz oczywiście lukrowane Topy, mocno naszpikowane Trichomami, również będą miały miejsce. White Widow Automatic wykorzystywana jest także do celów Leczniczych, o czym możesz przeczytać klikając -TUTAJ-. Informujemy, że Nasiona w naszym sklepie nabyć można wyłącznie w celach Kolekcjonerskich.

Przedstawiamy Państwu naszą własną Automatycznie kwitnącą Białą Wdowę, do wykiełkowania z Nasion Feminizowanych, lub kolekcjonowania w klaserze. Nasz Gnomowski szczep, silnie ociekający żywicą potrzebuje jedynie 65 dni od kiełka, by przeobrazić się w dym. Bardzo Szybkie Automaty mogą więc konkurować z naszym Feminizowanym, białym szakalem, o podium na mecie. White Widow Autoflowering, od Gnomes Seeds to Marihuana, o Medycznym przesłaniu, pomocna w walce z depresją, lękami, czy problemami ze snem. Niektóre papugi po rozgryzieniu pesteczki mogą poczuć się nieco paranoicznie, tak więc należy sprawdzić wpierw czy ta odmiana w ogóle nam siada. Te Nasiona Konopi Indyjskich przyniosą holenderskiemu rolnikowi Bardzo Duże Plony. Z jednego metra kwadratowego Indoor, wykarczujemy 500-600g jasnego ziółka, o Medycznych właściwościach. Kannabinoid THC u naszego specjału wynosi 15-18%, a sam Automat jest niewymagający i bardzo łatwy do uprawy dla początkujących, jeśli znajdują się oni w granicach kraju gdzie prawo na to zezwala. Faza po zapaleniu WW Autoflo, cechuje się długotrwałym, intensywnym, odprężającym hajem, oraz porządnym rozluźnieniem poszarpanych dniem zwoi. 

PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor. 

WZROST: Niska / Średnia. 

PRODUKCJA: 500 – 600 gr na m2 – Indor. / 60 – 80 gr z krzaka – Outdoor. 

SMAK: Słodki, ziołowy, cytrusowy. 

STĘŻENIE THC: 15 – 18%.

EFEKTY: Zrównoważony efekt fizycznego i mózgowego relaksu. 

WALORY MEDYCZNE: Hybrydy, posiadające prawie równe proporcje Sativy do Indyjki, mają duże i ciekawe spectrum działania. Dosyć niskie Thc pozwoli zachować jasność umysłu, rozprawiając się jednocześnie z tym, co chcemy załagodzić. 

PEŁNY OPIS WHITE WIDOW AUTOFLOWER

NASIONA KONOPI "GNOMES SEEDS"

TOP 10 TANICH AUTOMATÓW

TOP 10 AUTOFLOWER NA OUTDOOR

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%