Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Auto Pineapple Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Pineapple Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Pineapple Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Pineapple Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Pineapple Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Pineapple Feminizowane (Gnomes Seeds)

Auto Pineapple Feminizowane (Gnomes Seeds)

4,50 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2,25 €

Auto Pineapple Feminizowane od Gnomes Seeds. 

GENETYKA: Pineapple Express x Unknown Ruderalis. 

TYP: Przewaga Indyjki. 

KWITNIĘCIE: 55 – 65 dni od kiełka. 

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Konopi Auto Pineapple Feminizowane od Gnoma

Ananasowy rarytas Automatyczny od naszych podziemnych Gnomów. Szybki Automat, który gotowy pod skalpel jest po 65 dniach od Kiełka. Marihuana z przewagą Indica wprowadzi Czeskiego Boracza w silnie odprężający umysł i ciało Haj. Konopia Indyjska Pinneaple Autoflower proponuje użytkownikowi słodką gamę owocowych, egzotycznych smaków, z których zdecydowanie przeważającym jest ananas. Cannabis Auto Feminizowane dojrzewając w Holenderskim słońcu tamtejszych traw, nie rzuca się w oczy posępnym złodziejom. Marihuana osiąga przeważnie 1m wzrostu i cechują ją Zbite, owocowo Żywiczne Kwiatostany, o zapachu słodkiego ananasa i oczywiście dobrej Baki. Odmiana Autokwitnąca doskonale nadaje się dla początkujących ponieważ wykazuje dużą odporność na pleśń i przędziorki.

Nasz Automatic Pineapple to niezły aparat. Agreagat.. Ananans! Automatyczny rarytas, o smaku dojrzałego ananasa. Egzotycznie sprawdzi się kładąc dymem po płucu rekreacyjnego Smołkera, oraz na kartach Kolekcjonerskiego Klasera. Ten Feminizowany Szczep Autoflo to mieszanka Genów z dalekiego Afganistanu, Kolumbii i Meksyku. Nasz Growerskie Gnomy dobrały się do tych legendarnych Genetyk i wykręciły w dzikiem lesie Odmianę Autokwitnącą, której jednym z bezpośrednich rodziców jest Marihuana - "Pinneaple Express". Jest to 80% dominacja Genu Indica, o krwiożerczo napuszonych Bobach i przepięknym zapachu słodkiego ananasa. Nasza tajemnicza Gnomosłowiańska Odmiana, którą Skrzaty zastosowały przy kreacji tej Konopi Indyjskiej, zaowocowała Dużymi Plonami. Z jednego Wykiełkowanego Nasionka Marihuany w Holenderskiej hacjendzie Indoor, wydusimy 400-600 Gramów Suchych Topiszczy. Jeśli zdecydujemy się na posadzenie Ziarenka na tamtejszej ziemi Outdoor, zbierzemy z pola 60-150g Topów, z jednej Cannabis. Haj po spotkaniu płuca z tą Marihuaną prezentuje się zaszczytnie. Ciało przepłynie kojący, odprężający wpływ działania Konopi typowej dla rodziny Indica. Marihuana Autoflower Pinneaple Feminised doskonale łagodzi skutki stresu i rozluźnia napięte nerwy. Bardzo Szybki Automat od Gnoma, gotowy pod Harvest już po 65 dniach od zasadzenia Kiełka w Holenderskiej ziemi. Kiełkowanie Nasion Konopi na terenie Polski jest zabronione. Nasionka możemy w pełni legalnie zakupić jedynie w celach Kolekcjonerskich.

PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor. 

WZROST: Średni. 

PRODUKCJA: 400 – 600 g/m2 – Indoor / 60 – 150 g z rośliny Outdoor. 

SMAK: Słodki, owocowy. 

STĘŻENIE THC: 16 – 19%.

EFEKTY: Relaks, uspokojenie, przyjemny chill, który gwarantuje dosyć mocna Indyjka. 

WALORY MEDYCZNE: Nie jest to odmiana polecana do użytku w dzień, zwłaszcza, jeśli zależy nam na zachowaniu energii i siły do działania. Poradzi sobie z bólami o różnym nasileniu, oraz z wieloma innymi problemami. 

NASIONA MARIHUANY OD GNOMES SEEDS

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%