Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Auto Northern Lights Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Northern Lights Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Northern Lights Feminizowane (Gnomes Seeds)

Auto Northern Lights Feminizowane (Gnomes Seeds)

4,50 €

Auto Northern Lights Feminizowane od Gnomes Seeds. 

GENETYKA: Northern Lights x Ruderalis.

TYP:  Indica. 

KWITNIĘCIE: 70 dni od kiełka. 

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Marihuany NL Auto Feminizowane od Gnomes Seeds

Doskonale ustabilizowana genetyka Medycznego szczepu od Gnomów! Szybki Automat, o leczniczym charakterze produkujący niezwykle żywiczne, aromatyczne topy! Marihuana lubi zabarwić się na niebiesko w ostatnich momentach kwitnienia. Nasiona Konopi Indyjskich dostępne w naszym sklepie wyłącznie w formie kolekcjonerskiej. W Polsce uprawa nasion Cannabis jest zabroniona.

Northern Lights Automatic od Gnoma, to mega szybki i wysoce plonujący automat konopny 100% Indica.

Wykiełkowane w Amsterdamie nasionko, obdaruje opiekuna w warunkach Indoor suchymi, mocno żywicznymi kokonami, do ~80 gram z krzaka. Ludzie lasów mogą wycisnąć z nasionka tego feminizowanego automatu, nawet do 180 gram.

Marihuana NL auto, rośnie Outdoor na wysokość 80 cm, więc jest atrakcyjną opcją nasion, do ukrycia przed leniwymi kradziejami.

Automat z naszej stajni, Indoor wytworzy dla Was 500 - 600 g/m2. Nasz Northern Lights x Ruderalis, to 100%, stabilna genetycznie Indica, będąca o wiele tańszą propozycją względem innych producentów nasion.

Nasza marihuana to bardzo szybka, gotowa już po 65 dniach od wykiełkowania pestki w glebie, konopia o wysokim THC 15 - 20 %. Haj przenika półkule momentalnie i rozpoczyna proces rozlewu po ciele tego co znaczy 100% Indica!

Relaksacyjny stan odprężenia mięśni całego ciała, oraz znieczulający wpływ na bolące miejsca. Automat Northern Lights od GnomesSeeds, może być świetnym, tanim wyborem nasion konopi dla osób pragnących na Czeskiej ziemi, stworzyć własne konopne drzewko do celów leczniczych.

Walory medyczne tej odmiany sięgają daleko i pomoże ona Państwu głównie wobec: problemów ze snem, mocno złagodzi bóle stawów i mięśni. Smak nasionek jest typowy dla Indica. Wyrazisty, marihuański smak dobrego skuniastego topa, któremu do kwitnienia niezbędne są dobre filtry węglowe. Haj wciska w kanapę, a w głowie szumią fale Czeskich jezior.

Tanie i świetnie plonujące nasiona automata Northern Lights, są także bardzo odporne na pleśń i przędziorka. Stabilna genetyka, zbitego jak kamień kwiata, z którego siąpi żywica to nasza propozycja na holenderski Outdoor, oraz Czeski Indoor. 

PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor.

WZROST: Średnia 

PRODUKCJA: 500-600g/m2

SMAK: Słodki, drzewny, nuty kadzidła. 

STĘŻENIE THC: 15 – 20%.

EFEKTY: Relaks, odprężenie, mocny haj. 

WALORY MEDYCZNE: Problemy ze snem, bóle stawów, bóle mięśni, nadmierne pobudzenie, niemożność zrelaksowania. 

  -->>> Kliknij po szczegółowy opis odmiany NORTHERN LIGHTS AUTOFLOWER <<<--  

  -->>> Zobacz Listę Wszystkich Nasion Konopi, od producenta "GNOMES SEEDS" <<<--  

Pamiętaj że w Polsce nasiona marihuany możesz jedynie kolekcjonować. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%